Annick Goutal Mandragore Pourpretoaletní voda pro muže

Annick Goutal Mandragore Pourpre toaletní voda pro muže 100 ml
Annick Goutal Mandragore Pourpre toaletní voda pro muže 100 ml
100 ml

Kód: ANG0331 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Po zadání kódu Ona19 v košíku získáte slevu 10 % na veškerý sortiment kromě produktů v akci a ve výprodeji.
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Annick Goutal Mandragore Pourpre
Složení

Mandragore Pourpre je kořenitá aromatická vůně pro ženy a muže. Pochází z dílny francouzské značky nikových (niche) parfémů Annick Goutal, nesmírně originální již osobou své zakladatelky, která jí propůjčila jméno. Annick Goutal, původně úspěšná pianistka a modelka, nalezla své skutečné naplnění ve vytváření vůní. Všechny parfémy značky jsou prostoupeny osobitým stylem Annick a vznikají v souladu s její obdivnou vírou v sofistikovanou křehkost přírody. Mystická, svěží a současně lehce temná toaletní voda Annick Goutal Mandragore Pourpre nabízí magickou interpretaci mandragory, tajuplné rostliny zahalené legendami.

Annick Goutal Mandragore Pourpre je novou, o něco kořenitější a temnější verzí původní vůně Annick Goutal Mandragore. Obě toaletní vody jsou dílem Camille Goutal, dcery Annick, a Isabelle Doyen a zrodily se z jejich fascinace mandragorou, záhadnou a strhující rostlinou, která má podle mnoha legend léčivé a afrodiziakální vlastnosti a jejíž kořeny tvarem připomínají člověka. Annick Goutal Mandragore Pourpre je moderním nápojem lásky, inspirovaným emocemi, které v tvůrkyních vyvolává rostlina, po které je toaletní voda pojmenována. Nabízí mocné kouzlo, zrozené ze spojení svěžesti badyánu a chyprové intenzity pačuli.

Vonná kompozice Annick Goutal Mandragore Pourpre se v hlavě otevírá akordy bergamotu, máty a badyánu. V srdci zavoní jantar, rozmarýn, pelargonie a pepř a základ sestává z tónů pačuli, myrhy, kadidla a otočníku (heliotrope). Celkové aroma spojuje svěže kořenité a aromatické stránky s citrusovými, balzámovými a květinovými aspekty a výsledkem je naprosto unikátní, mystická a svůdně lákavá vůně. Toaletní voda Annick Goutal Mandragore Pourpre je stejně inspirativní a záhadná jako legendami opředená rostlina, která inspirovala její vznik.

Toaletní voda Annick Goutal Mandragore Pourpre se hodí na každodenní nošení, přes den i na večer. Nejlépe ovšem vynikne při zvláštních večerních příležitostech. Svého nositele vždy zahalí do současně svěžího a atraktivně lehce temného aroma s uchvacujícím dotekem záhadnosti. Annick Goutal Mandragore Pourpre si zamilují zejména ženy a muži, kteří mají rádi kořenité aromatické vůně, zejména pak v kompozicích s citrusovými a balzámovými stránkami. Vyzkoušet by tuto unikátní toaletní vodu měl také každý, kdo hledá u parfému kvalitu, originalitu a ryzí emoce. Annick Goutal Mandragore Pourpre je též dokonalým dárkem pro blízkou osobu, které chcete dopřát něco skutečně výjimečného.

Kromě neobyčejné vůně nadchne Annick Goutal Mandragore Pourpre také svým balením. Krásný skleněný flakon působí velmi elegantně, klasicky a čistě. Zdobí ho zlatavý uzávěr a doplňuje stylová světlá krabička. Obohaťte svou kosmetickou výbavu o pravé mistrovské vonné dílo výjimečné značky Annick Goutal a zamilujte se do vůně inspirované legendami opředenou mandragorou!

Annick Goutal Mandragore Pourpre  - mystická, svěží a svůdně temná kořenitá aromatická toaletní voda inspirovaná mandragorou.

Složení

Hlava
badyán, bergamot, máta
Srdce
ambra, pepř, rozmarýn
Základ
kadidlo, myrha, otočník, pačuli
Druh vůně
dřevitá, kořenitá

O značce Annick Goutal

Značka parfémů Annick Goutal je velmi originální již díky osobě své zakladatelky, která jí propůjčila jméno. Annick Goutal byla úspěšnou pianistkou a modelkou, ale několik životních zvratů ji nakonec přivedlo k tvorbě parfémů. Ve vytváření vůní objevila teprve skutečné naplnění.

V roce 1977 potkala návrháře parfémů Henriho Sorsana a dalších sedm let tříbila svůj vrozený talent – cit pro vůně. První parfém Annick Goutal Eau D’Hadrien byl na trh uveden již v roce 1980. Následovaly vůně Folavril a Passion a všechny jasně ukázaly jedinečnost talentu Annick Goutal. Společně s následným otevřením prvního salonu v Saint-Germain se zrodila nová hvězda mezi značkovými vůněmi.

Když v roce 1999 Annick Goutal zemřela, zanechala za sebou více než 25 jedinečných parfémů pro muže a ženy. V jejím odkazu pokračuje dcera Camille, která s pomocí Isabelle Doyen zachovává vysoko nastavenou laťku kvality této značky.

Recenze Annick Goutal Mandragore Pourpre

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!