Annick Goutal Les Colognes - Nerolikolínská voda unisex

Annick Goutal Les Colognes - Neroli kolínská voda unisex 200 ml
Annick Goutal Les Colognes - Neroli kolínská voda unisex 200 ml
kolínská voda unisex 200 ml

Kód: ANG0284 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Při vaší objednávce nad 1 200 Kč si můžete v košíku vybrat jednu z oblíbených past od MEDIBLANC.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis parfému Annick Goutal Les Colognes - Neroli
Složení

Neroli je květinová ovocná vůně pro ženy a muže. Patří do řady kolínských vod francouzské značky nikových (niche) parfémů Annick Goutal, nesmírně originální již osobou své zakladatelky, která jí propůjčila jméno. Annick Goutal, původně úspěšná pianistka a modelka, nalezla své skutečné naplnění ve vytváření vůní. Všechny parfémy značky jsou prostoupeny osobitým stylem Annick a vznikají v souladu s její obdivnou vírou v sofistikovanou křehkost přírody. Romantická a živoucí kolínská voda Annick Goutal Neroli představuje nádhernou interpretaci různých esencí pomerančovníku.

Trio kolínských vod (Les Colognes) Annick Goutal představuje tři již dříve uvedené vůně značky v lehce upravené podobě. Kolínská voda Neroli z roku 2013 je novou variantou o 10 let starší vůně, vytvořené Camille Goutal, dcerou Annick. Nová verze, jejíž autorkou je Isabelle Doyen, je stejně poutavá a okouzlující, ale o něco lehčí než původní toaletní voda. Všechny vůně značky Annick Goutal jsou velmi specifické a založené na osobní inspiraci zakladatelky značky a vyznačují se mistrovskou rovnováhou tónů v perfektní harmonii. Výjimkou není ani Annick Goutal Neroli, inspirovaná venkovskou tradicí zdobení nevěst květy pomerančovníku. Současně je tato vůně také poctou italské princezně ze 17. století, která květy pomerančovníku nesmírně milovala.

Vonná kompozice kolínské vody Annick Goutal Neroli sestává z akordů hořkého pomerančovníku (petitgrain), květů pomerančovníku a neroli. Vůně je tedy „darem“ pomerančovníků, ze kterých se získávají všechny tři použité esence. Celkové aroma Annick Goutal Neroli spojuje citrusové, bílé květinové a aromatické stránky a výsledkem je plně působící, intenzivní a živá květinová vůně, přímo snová interpretace květů pomerančovníku, evokující vánek ve větvích tohoto stromu.

Velmi přirozeně a romanticky jemně působící kolínská voda Annick Goutal Neroli se hodí na každodenní nošení, přes den i na večer. Svého nositele vždy zahalí do nádherně živoucího, současně romantického a tak trochu rozpustilého aroma a dodá každému jeho dnu dotek výjimečnosti. Annick Goutal Neroli si zamilují zejména ženy a muži, kteří mají rádi vůni květů pomerančovníku. Vyzkoušet by tuto výjimečnou kolínskou vodu měl také každý, kdo hledá u parfému kvalitu, originalitu a ryzí emoce. Annick Goutal Neroli je též dokonalým dárkem pro blízkou osobu, které chcete dopřát něco skutečně výjimečného.

Kromě neobyčejné vůně nadchne Annick Goutal Neroli také svým balením. Krásný skleněný flakon působí velmi elegantně, klasicky a čistě. Zdobí ho zlatavý uzávěr a doplňuje stylová světlá krabička. Obohaťte svou kosmetickou výbavu o pravé mistrovské vonné dílo výjimečné značky Annick Goutal a zamilujte se do nádherně přirozené a romantické interpretace esencí úchvatného pomerančovníku.

Annick Goutal Neroli  - romantický a živoucí sen o květech pomerančovníku.

Složení

Složení
petitgrain, neroli
Druh vůně
ovocná, květinová

O značce Annick Goutal

Značka parfémů Annick Goutal je velmi originální již díky osobě své zakladatelky, která jí propůjčila jméno. Annick Goutal byla úspěšnou pianistkou a modelkou, ale několik životních zvratů ji nakonec přivedlo k tvorbě parfémů. Ve vytváření vůní objevila teprve skutečné naplnění.

V roce 1977 potkala návrháře parfémů Henriho Sorsana a dalších sedm let tříbila svůj vrozený talent – cit pro vůně. První parfém Annick Goutal Eau D’Hadrien byl na trh uveden již v roce 1980. Následovaly vůně Folavril a Passion a všechny jasně ukázaly jedinečnost talentu Annick Goutal. Společně s následným otevřením prvního salonu v Saint-Germain se zrodila nová hvězda mezi značkovými vůněmi.

Když v roce 1999 Annick Goutal zemřela, zanechala za sebou více než 25 jedinečných parfémů pro muže a ženy. V jejím odkazu pokračuje dcera Camille, která s pomocí Isabelle Doyen zachovává vysoko nastavenou laťku kvality této značky.

Recenze Annick Goutal Les Colognes - Neroli