Annick Goutal Les Colognes Eau D'Hadrienkolínská voda unisex

1×
Annick Goutal Les Colognes Eau D'Hadrien kolínská voda unisex
Annick Goutal Les Colognes Eau D'Hadrien kolínská voda unisex
200 ml

Kód: ANG0283 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Nakupte nad 1 200 Kč a v košíku si můžete vybrat jeden z Discovery Boxů plných parfémovými a kosmetickými hity.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis parfému Annick Goutal Les Colognes Eau D'Hadrien
Složení

Eau D’Hadrien je citrusová aromatická vůně pro ženy a muže. Patří do řady kolínských vod francouzské značky nikových (niche) parfémů Annick Goutal, nesmírně originální již osobou své zakladatelky, která jí propůjčila jméno. Annick Goutal, původně úspěšná pianistka a modelka, nalezla své skutečné naplnění ve vytváření vůní. Všechny parfémy značky jsou prostoupeny osobitým stylem Annick a vznikají v souladu s její obdivnou vírou v sofistikovanou křehkost přírody. Veselá, svěží, elegantní a nadčasová kolínská voda Annick Goutal Eau D’Hadrien představuje jemně jiskřivou citrusovou kompozici doplněnou dřevitými a aromatickými akordy.

Trio kolínských vod (Les Colognes) Annick Goutal představuje tři již dříve uvedené vůně značky v lehce upravené podobě. Kolínská voda Eau D’Hadrien z roku 2013 je novou variantou o přibližně tři desetiletí starší vůně, vytvořené Annick Goutal ve spolupráci s Francisem Camailem. Nová verze, jejíž autorkou je Isabelle Doyen, je stejně univerzální a nadčasová, ale projasněnější a trochu jemnější než původní toaletní voda. Všechny vůně značky Annick Goutal jsou velmi specifické a založené na osobní inspiraci zakladatelky značky a vyznačují se mistrovskou rovnováhou tónů v perfektní harmonii. Výjimkou není ani Annick Goutal Eau D’Hadrien, inspirovaná románem Marguerite Yourcenarové Mémoires d'Hadrien (Hadriánovy paměti). Eau D’Hadrien ztvárňuje emoce, které v Annick vyvolalo zachycení římského císaře ve zmiňované knize

Vonná kompozice kolínské vody Annick Goutal Eau D’Hadrien sestává z akordů cypřiše, citronu, grapefruitu, mandarinky a aldehydů. Dominantní citrusová stránka, prýštící svěžestí - v případě verze kolínské vody lehce umírněné - , je doplněná aromatickými a dřevitými aspekty do celkového aroma, vyznačujícího se elegancí, univerzálností a nadčasovostí. Toaletní voda Annick Goutal Eau D’Hadrien je naprosto mistrovsky vyvážená, nadčasová a evokuje citrusovou svěžest středozemního hájku.

Kolínská voda Annick Goutal Eau D’Hadrien se hodí na každodenní nošení, přes den i na večer. Svého nositele vždy zahalí do svěžího, elegantně nadčasového aroma a přenese ho do nádherné středomořské atmosféry. Annick Goutal Eau D’Hadrien si zamilují zejména ženy a muži, kteří mají rádi citrusové aromatické vůně, zejména pak v kompozicích, kterým nechybí notná dávka jemné elegance. Vyzkoušet by tuto nadčasovou kolínskou vodu měl také každý, kdo hledá u parfému kvalitu, originalitu a ryzí emoce. Annick Goutal Eau D’Hadrien je též dokonalým dárkem pro blízkou osobu, které chcete dopřát něco skutečně výjimečného.

Kromě neobyčejné vůně nadchne Annick Goutal Eau D’Hadrien také svým balením. Nádherný skleněný flakon působí velmi elegantně, klasicky a čistě. Zdobí ho zlatavý uzávěr a doplňuje stylová světlá krabička. Obohaťte svou kosmetickou výbavu o pravé mistrovské vonné dílo výjimečné značky Annick Goutal a zamilujte se do vůně inspirované legendárním římským císařem!

Annick Goutal Eau D’Hadrien  - svěží a elegantní citrusová aromatická kolínská voda pro milovníky nadčasových vůní.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
ylang-ylang, sicilský citron, bergamot, mandarinka, citron, cypřiš
Druh vůně
citrusová, aromatická

O značce Annick Goutal

Značka parfémů Annick Goutal je velmi originální již díky osobě své zakladatelky, která jí propůjčila jméno. Annick Goutal byla úspěšnou pianistkou a modelkou, ale několik životních zvratů ji nakonec přivedlo k tvorbě parfémů. Ve vytváření vůní objevila teprve skutečné naplnění.

V roce 1977 potkala návrháře parfémů Henriho Sorsana a dalších sedm let tříbila svůj vrozený talent – cit pro vůně. První parfém Annick Goutal Eau D’Hadrien byl na trh uveden již v roce 1980. Následovaly vůně Folavril a Passion a všechny jasně ukázaly jedinečnost talentu Annick Goutal. Společně s následným otevřením prvního salonu v Saint-Germain se zrodila nová hvězda mezi značkovými vůněmi.

Když v roce 1999 Annick Goutal zemřela, zanechala za sebou více než 25 jedinečných parfémů pro muže a ženy. V jejím odkazu pokračuje dcera Camille, která s pomocí Isabelle Doyen zachovává vysoko nastavenou laťku kvality této značky.

Recenze Annick Goutal Les Colognes Eau D'Hadrien