Annick Goutal La Violette toaletní voda tester pro ženy

4×
Annick Goutal La Violette toaletní voda tester pro ženy 100 ml
Annick Goutal La Violette toaletní voda tester pro ženy 100 ml
100 ml

Kód: ANG0349 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Annick Goutal La Violette
Složení

Něžná vůně fialek v toaletní vodě Annick Goutal La Violette vám dodá jarní náladu jako kytička drobných kvítků ve váze.

  • autentická vůně fialek a proslazených kvítků
  • něžná a pudrová
  • velmi ženská, jarní vůně

Složení:
Delikátní vůně La Violette v sobě skrývá kouzlo celé fialky. Pudrovo-malinovou vůni květů střídá zelený tón lístků a náznak zemitosti. Fialky doplňuje turecká růže, která vytváří sladší směr a elegantní charakter celé toaletní vody. 

Složení

Druh vůně
květinová, zelená

O značce Annick Goutal

Značka parfémů Annick Goutal je velmi originální již díky osobě své zakladatelky, která jí propůjčila jméno. Annick Goutal byla úspěšnou pianistkou a modelkou, ale několik životních zvratů ji nakonec přivedlo k tvorbě parfémů. Ve vytváření vůní objevila teprve skutečné naplnění.

V roce 1977 potkala návrháře parfémů Henriho Sorsana a dalších sedm let tříbila svůj vrozený talent – cit pro vůně. První parfém Annick Goutal Eau D’Hadrien byl na trh uveden již v roce 1980. Následovaly vůně Folavril a Passion a všechny jasně ukázaly jedinečnost talentu Annick Goutal. Společně s následným otevřením prvního salonu v Saint-Germain se zrodila nová hvězda mezi značkovými vůněmi.

Když v roce 1999 Annick Goutal zemřela, zanechala za sebou více než 25 jedinečných parfémů pro muže a ženy. V jejím odkazu pokračuje dcera Camille, která s pomocí Isabelle Doyen zachovává vysoko nastavenou laťku kvality této značky.

Recenze Annick Goutal La Violette4