Annick Goutal Le Muguet (2012) toaletní voda tester pro ženy

Značka: Annick Goutal

Tento produkt je TESTER.
Tester je speciální verze, která je balena do bílé krabičky a nemívá kryt rozprašovače. Složení vůně je stejné.
více informací o TESTERU

Varianty Annick Goutal Le Muguet (2012)

  • Annick Goutal Le Muguet (2012) toaletní voda tester pro ženy 100 ml toaletní voda tester pro ženy 100 ml 

Další produkty Annick Goutal Le Muguet (2012)

Nahoru

Popis parfému Annick Goutal Le Muguet (2012)

Hodnocení

Vzhled flakonu

Výdrž vůně

Intenzita

Celkový dojem

Složení

růže, konvalinka, benzoin

Le Muguet je květinová vůně pro ženy s výrazným akordem konvalinky. Pochází z dílny francouzské značky nikových (niche) parfémů Annick Goutal, nesmírně originální již osobou své zakladatelky, která jí propůjčila jméno. Annick Goutal, původně úspěšná pianistka a modelka, nalezla své skutečné naplnění ve vytváření vůní. Všechny parfémy značky jsou prostoupeny osobitým stylem Annick a vznikají v souladu s její obdivnou vírou v sofistikovanou křehkost přírody. Přepychová, živoucí a delikátní toaletní voda Annick Goutal Le Muguet je ódou na něžnou konvalinku.

Toaletní voda Le Muguet z roku 2012 je znovuuvedením vůně z roku 2001, která patří mezi soliflory značky Annick Goutal, tedy mezi parfémy vonící převážně po jedné květině. Nová verze Le Muguet je lehce modernější variantou původního zpracování tématu konvalinky. Annick Goutal Le Muguet (tedy „konvalinka“) je stejně jako ostatní soliflory značky pozvánkou Camille Goutal, dcery Annick, k venkovské baladě ve snové zahradě. Nabízí olfaktorickou rekonstrukci konvalinky tak, jak se vyskytuje v přírodě.

Vonná kompozice Annick Goutal Le Muguet je tedy vystavěna kolem ústředního a naprosto dominantního akordu konvalinky, kterou provází tóny benzoinu a růže. Je citlivou fúzí něžných a křehkých zelených částí konvalinky a jejích delikátních květů. Konvalinka je květinou radosti, talismanem, který je ve Francii zvykem 1. května věnovat jako přání štěstí. Toaletní voda Le Muguet dokonale evokuje jemné kvítky konvalinky ve vlhkém lesním mechu.

Toaletní voda Annick Goutal Le Muguet se hodí na každodenní nošení, přes den i na večer. Nejlépe ale vynikne na jaře. Svou nositelku vždy zahalí do nádherného, svěžího a veskrze přírodně působícího aroma konvalinek a pomůže podtrhnout její něžnou ženskost. Annick Goutal Le Muguet si přirozeně oblíbí zejména ženy, které mají rády vůni konvalinky, obzvláště pak ve velmi věrném ztvárnění. Vyzkoušet by ji měla také každá dáma, která hledá u parfému kvalitu, originalitu a ryzí emoce. Annick Goutal Le Muguet je též dokonalým dárkem pro ženu, které chcete dopřát něco skutečně výjimečného.

Kromě neobyčejné vůně nadchne Annick Goutal Le Muguet také svým balením. Nádherný, tradičně hlazený žebrovaný skleněný flakon působí velmi něžně, klasicky a přepychově. Zdobí ho zlatavý uzávěr a křehce působící pudrovitě růžová stuha a doplňuje elegantní, taktéž jemně růžová krabička. Obohaťte svou kosmetickou výbavu o pravé mistrovské vonné dílo výjimečné značky Annick Goutal a zamilujte se do ryzí vůně něžných konvalinek.

Annick Goutal Le Muguet  - něžné, svěží a nesmírně věrné ztvárnění vůně konvalinek.

Co je tester? Testery se běžně používají v klasických parfumeriích, aby si zákazníci mohli vyzkoušet, jak parfém voní. Protože tedy tester neslouží pro přímý prodej koncovým zákazníkům, není jeho provedení tak barevné a honosné. Tester se od klasického produktu liší pouze tím, že bývá zabalen v bílé krabičce bez potisku, případně je zcela bez obalu a většinou nemívá ochranný vršek rozprašovače. Chcete-li vůní pro sebe a krabičku tedy nepotřebujete, je tester ideální volbou. V případě, že vůni máte pro někoho jako dárek, je vhodnější klasické balení.

Nahoru

O značce Annick Goutal

Parfémy Annick Goutal | Annick Goutal - vůně zrozené z citu a talentu. Značka parfémů Annick Goutal je velmi originální již osobou své zakladatelky, která jí propůjčila jméno. Annick Goutal byla úspěšnou pianistkou a modelkou, ale několik životních zvratů ji nakonec přivedlo k parfémům. Ve vytváření vůní objevila teprve skutečné naplnění.Svůj první parfém uvedla Annick Goutal na trh v roce 1980. V té době měla za sebou bolestný rozpad vztahu, ze kterého jí zbyla dcera Camille, závažné onemocnění a pak nakonec štěstí v podobě sňatku s láskou z dětství. V roce 1977 potkala návrháře parfémů Henriho Sorsana a dalších sedm let strávila vybrušováním svého vrozeného talentu, citu pro vůně. První tři parfémy - Folavril, Passion a Eau d'Hadrien - jasně ukázaly jedinečnost talentu Annick Goutal a společně s otevřením prvního salonu v Saint Germain se zrodila nová hvězda mezi značkovými vůněmi. Každá z vůní Annick Goutal je velmi specifická, inspirovaná někým nebo něčím významným v životě tvůrkyně. Všechny se vyznačují mistrovskou rovnováhou tónů v perfektní harmonii. Mnoho stálých zákazníků se vyjádřilo, že jakmile jednou vyzkoušíte vůni od Annick Goutal, je z vás navždy nadšený příznivec této značky. Nedostižnou vůni Eau d'Hadrien si například oblíbila Madonna a ke značce Annick Goutal se stále vrací celá řada dalších hvězd, módních editorů a významných osobností světa módy a stylu.Když v roce 1999 Annick Goutal zemřela, zanechala za sebou více než 25 jedinečných parfémů pro muže a ženy. V jejím odkazu pokračuje dcera Camille, která s pomocí Isabelle Doyen zachovává vysoko nastavenou laťku kvality a stále se drží filosofie značky Annick Goutal vyjádřené mottem: „Když se tradice stává nadčasovou: Ryzí emoce.“

Nahoru

Videa k Annick Goutal Le Muguet (2012)

Nahoru

Hodnocení Annick Goutal Le Muguet (2012)

Co si o Annick Goutal Le Muguet (2012) myslíte vy?

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Hodnocení *

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepšísummer niche 2017niche sale