Annick Goutal Le Muguettoaletní voda pro ženy

Annick Goutal Le Muguet toaletní voda pro ženy 100 ml
Annick Goutal Le Muguet toaletní voda pro ženy 100 ml
100 ml

Kód: ANG0264 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Annick Goutal Le Muguet
Složení

Le Muguet je květinová vůně pro ženy s výrazným akordem konvalinky. Pochází z dílny francouzské značky nikových (niche) parfémů Annick Goutal, nesmírně originální již osobou své zakladatelky, která jí propůjčila jméno. Annick Goutal, původně úspěšná pianistka a modelka, nalezla své skutečné naplnění ve vytváření vůní. Všechny parfémy značky jsou prostoupeny osobitým stylem Annick a vznikají v souladu s její obdivnou vírou v sofistikovanou křehkost přírody. Přepychová, živoucí a delikátní toaletní voda Annick Goutal Le Muguet je ódou na něžnou konvalinku.

Toaletní voda Le Muguet z roku 2012 je znovuuvedením vůně z roku 2001, která patří mezi soliflory značky Annick Goutal, tedy mezi parfémy vonící převážně po jedné květině. Nová verze Le Muguet je lehce modernější variantou původního zpracování tématu konvalinky. Annick Goutal Le Muguet (tedy „konvalinka“) je stejně jako ostatní soliflory značky pozvánkou Camille Goutal, dcery Annick, k venkovské baladě ve snové zahradě. Nabízí olfaktorickou rekonstrukci konvalinky tak, jak se vyskytuje v přírodě.

Vonná kompozice Annick Goutal Le Muguet je tedy vystavěna kolem ústředního a naprosto dominantního akordu konvalinky, kterou provází tóny benzoinu a růže. Je citlivou fúzí něžných a křehkých zelených částí konvalinky a jejích delikátních květů. Konvalinka je květinou radosti, talismanem, který je ve Francii zvykem 1. května věnovat jako přání štěstí. Toaletní voda Le Muguet dokonale evokuje jemné kvítky konvalinky ve vlhkém lesním mechu.

Toaletní voda Annick Goutal Le Muguet se hodí na každodenní nošení, přes den i na večer. Nejlépe ale vynikne na jaře. Svou nositelku vždy zahalí do nádherného, svěžího a veskrze přírodně působícího aroma konvalinek a pomůže podtrhnout její něžnou ženskost. Annick Goutal Le Muguet si přirozeně oblíbí zejména ženy, které mají rády vůni konvalinky, obzvláště pak ve velmi věrném ztvárnění. Vyzkoušet by ji měla také každá dáma, která hledá u parfému kvalitu, originalitu a ryzí emoce. Annick Goutal Le Muguet je též dokonalým dárkem pro ženu, které chcete dopřát něco skutečně výjimečného.

Kromě neobyčejné vůně nadchne Annick Goutal Le Muguet také svým balením. Nádherný, tradičně hlazený žebrovaný skleněný flakon působí velmi něžně, klasicky a přepychově. Zdobí ho zlatavý uzávěr a křehce působící pudrovitě růžová stuha a doplňuje elegantní, taktéž jemně růžová krabička. Obohaťte svou kosmetickou výbavu o pravé mistrovské vonné dílo výjimečné značky Annick Goutal a zamilujte se do ryzí vůně něžných konvalinek.

Annick Goutal Le Muguet  - něžné, svěží a nesmírně věrné ztvárnění vůně konvalinek.

Složení

Složení
růže, konvalinka, benzoin
Druh vůně
květinová

O značce Annick Goutal

Značka parfémů Annick Goutal je velmi originální již díky osobě své zakladatelky, která jí propůjčila jméno. Annick Goutal byla úspěšnou pianistkou a modelkou, ale několik životních zvratů ji nakonec přivedlo k tvorbě parfémů. Ve vytváření vůní objevila teprve skutečné naplnění.

V roce 1977 potkala návrháře parfémů Henriho Sorsana a dalších sedm let tříbila svůj vrozený talent – cit pro vůně. První parfém Annick Goutal Eau D’Hadrien byl na trh uveden již v roce 1980. Následovaly vůně Folavril a Passion a všechny jasně ukázaly jedinečnost talentu Annick Goutal. Společně s následným otevřením prvního salonu v Saint-Germain se zrodila nová hvězda mezi značkovými vůněmi.

Když v roce 1999 Annick Goutal zemřela, zanechala za sebou více než 25 jedinečných parfémů pro muže a ženy. V jejím odkazu pokračuje dcera Camille, která s pomocí Isabelle Doyen zachovává vysoko nastavenou laťku kvality této značky.

Recenze Annick Goutal Le Muguet