Annick Goutal Le Mimosa

toaletní voda pro ženy 100 ml

Annick Goutal Le Mimosa toaletní voda pro ženy 100 ml
Annick Goutal Le Mimosa toaletní voda pro ženy 100 ml
Annick Goutal Le Mimosa toaletní voda pro ženy 100 ml
Annick Goutal Le Mimosa toaletní voda pro ženy 100 ml
Annick Goutal Le Mimosa toaletní voda pro ženy 100 ml
Annick Goutal Le Mimosa toaletní voda pro ženy 100 ml
toaletní voda pro ženy 100 ml

Kód: ANG0277 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

Annick Goutal Le Mimosa
toaletní voda pro ženy 100 ml

Popis parfému Annick Goutal Le Mimosa

Le Mimosa je květinová vůně pro ženy s výrazným akordem mimózy. Pochází z dílny francouzské značky nikových (niche) parfémů Annick Goutal, nesmírně originální již osobou své zakladatelky, která jí propůjčila jméno. Annick Goutal, původně úspěšná pianistka a modelka, nalezla své skutečné naplnění ve vytváření vůní. Všechny parfémy značky jsou prostoupeny osobitým stylem Annick a vznikají v souladu s její obdivnou vírou v sofistikovanou křehkost přírody. Svěží a současně sladká toaletní voda Annick Goutal Le Mimosa představuje zázračnou mimózu v nádherném spojení s broskví a dalšími nápaditě zvolenými akordy.

Toaletní vodu Annick Goutal Le Mimosa vytvořila Camille Goutal, dcera Annick, ve spolupráci s Isabelle Doyen.  Všechny vůně značky Annick Goutal jsou velmi specifické a vyznačují se mistrovskou rovnováhou tónů v perfektní harmonii. Výjimkou není ani Le Mimosa, vůně věnovaná mimóze, naprosto mimořádné květině. Nádherně žlutá mimóza se svou radostnou a opojně sladkou vůní je pravým zázrakem přírody, její vůně připomíná dětství a současně svádí neodolatelným kouzlem.

Vonná kompozice Annick Goutal Le Mimosa se v hlavě otevírá akordy mimózy, kosatce a anýzu a zelenými notami. V srdci zavoní broskev a základ sestává z tónů pižma a santalového dřeva. Úvod tedy patří sladkému květinovému aroma mimózy, zjemněnému zelenými nuancemi a změkčenému pudrovitým kosatcem v objetí anýzu. Sladká ovocná vůně broskve v srdci nádherně doplňuje mimózu a základ celkovému aroma, spojujícímu výraznou pudrovitou stránku se sladkými, květinovými a ovocnými aspekty, dodává hedvábný a sofistikovaný dotek. Výsledkem je unikátní „broskvová“ interpretace mimózy, svěží, sladká a radostná toaletní voda.

Toaletní voda Annick Goutal Le Mimosa se hodí na každodenní nošení, přes den i na večer. Nejlépe ovšem vynikne za teplejších dnů. Svou nositelku vždy zahalí do prosluněného, radostného a současně sladkého a svěžího aroma a vyvolá úsměv na tváři všech v okolí. Annick Goutal Le Mimosa si oblíbí zejména ženy, které mají rády vůni mimózy a broskví. Vyzkoušet by ji měla také každá dáma, která hledá u parfému kvalitu, originalitu a ryzí emoce. Annick Goutal Le Mimosa je též dokonalým dárkem pro ženu, které chcete dopřát něco skutečně výjimečného.

Kromě neobyčejné vůně nadchne Annick Goutal Le Mimosa také svým balením. Nádherný, tradičně hlazený skleněný flakon působí něžně, klasicky a přepychově. Zdobí ho zlatavý uzávěr a veselá žlutá, černě puntíkovaná mašle. Stejný příjemně rozverný barevný motiv má také krabička. Obohaťte svou kosmetickou výbavu o pravé mistrovské vonné dílo výjimečné značky Annick Goutal a zamilujte se do unikátní vonné dvojice mimóza - broskev!

Annick Goutal Le Mimosa  - radostná, svěží a sladká pudrovitá vůně s mimózou a broskví v hlavních rolích.

Složení

Hlava
anýz, mimóza, zelené tóny
Srdce
broskev
Základ
pižmo, santalové dřevo
Druh vůně
květinová

O značce Annick Goutal

Značka parfémů Annick Goutal je velmi originální již díky osobě své zakladatelky, která jí propůjčila jméno. Annick Goutal byla úspěšnou pianistkou a modelkou, ale několik životních zvratů ji nakonec přivedlo k tvorbě parfémů. Ve vytváření vůní objevila teprve skutečné naplnění.

V roce 1977 potkala návrháře parfémů Henriho Sorsana a dalších sedm let tříbila svůj vrozený talent – cit pro vůně. První parfém Annick Goutal Eau D’Hadrien byl na trh uveden již v roce 1980. Následovaly vůně Folavril a Passion a všechny jasně ukázaly jedinečnost talentu Annick Goutal. Společně s následným otevřením prvního salonu v Saint-Germain se zrodila nová hvězda mezi značkovými vůněmi.

Když v roce 1999 Annick Goutal zemřela, zanechala za sebou více než 25 jedinečných parfémů pro muže a ženy. V jejím odkazu pokračuje dcera Camille, která s pomocí Isabelle Doyen zachovává vysoko nastavenou laťku kvality této značky.

Recenze Annick Goutal Le Mimosa

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!