Annick Goutal Le Chèvrefeuille

toaletní voda pro ženy 100 ml

1×
Annick Goutal Le Chèvrefeuille toaletní voda pro ženy 100 ml
Annick Goutal Le Chèvrefeuille toaletní voda pro ženy 100 ml
100 ml

Kód: ANG0108 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

Annick Goutal Le Chèvrefeuille
100 ml

Popis parfému Annick Goutal Le Chèvrefeuille

S květinově zelenou vůní zimolezu v parfémované vodě Annick Goutal Le Chevrefeuille ucítíte radost z jarního probuzení přírody.

  • svěží květinová vůně
  • radostná a hravá
  • ideální na jaro a léto

Složení:
Zářivou vůni podobnou paprskům slunce, které probleskují korunami stromů, tvoří osvěžující citron a petitgrain, pomerančové listy. Jasmín, narcis a zimolez zdobí květinové aroma lehkým medovým nádechem a tón zelených, orosených lístků vás zavede do kouzelné zahrady na francouzském venkově.

Příběh:
Le Chevrefeuille je vůně bezstarostných dětských her v zahradě. Vytvořila ji parfumérka Isabelle Doyen spolu s dcerou zakladatelky značky Camille Goutal, která si vůní chtěla připomenout letní prázdniny na jihu Francie. Vůně zimolezu je pro ni vzpomínkou na nespoutanou radost a nekonečnost dětské fantazie.

Složení

Složení
citron, jasmín, narcis, petitgrain, zelené tóny, zimolez
Druh vůně
květinová, zelená

O značce Annick Goutal

Značka parfémů Annick Goutal je velmi originální již díky osobě své zakladatelky, která jí propůjčila jméno. Annick Goutal byla úspěšnou pianistkou a modelkou, ale několik životních zvratů ji nakonec přivedlo k tvorbě parfémů. Ve vytváření vůní objevila teprve skutečné naplnění.

V roce 1977 potkala návrháře parfémů Henriho Sorsana a dalších sedm let tříbila svůj vrozený talent – cit pro vůně. První parfém Annick Goutal Eau D’Hadrien byl na trh uveden již v roce 1980. Následovaly vůně Folavril a Passion a všechny jasně ukázaly jedinečnost talentu Annick Goutal. Společně s následným otevřením prvního salonu v Saint-Germain se zrodila nová hvězda mezi značkovými vůněmi.

Když v roce 1999 Annick Goutal zemřela, zanechala za sebou více než 25 jedinečných parfémů pro muže a ženy. V jejím odkazu pokračuje dcera Camille, která s pomocí Isabelle Doyen zachovává vysoko nastavenou laťku kvality této značky.

Recenze Annick Goutal Le Chèvrefeuille

Přidat novou recenzi

5.0
1 recenze
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem