Annick Goutal Grand Amour

toaletní voda pro ženy 100 ml

1×
Annick Goutal Grand Amour toaletní voda pro ženy 100 ml
100 ml

Kód: ANG0086 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

Hlídání dostupnosti zboží

Annick Goutal Grand Amour
100 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis parfému Annick Goutal Grand Amour

Annick Goutal Grand Amour je orientálně-květinový dámský parfém. Při výrobě této vůně se Annick Goutal nechala inspirovat kyticí lilií, které pravidelně dostávala od svého manžela. Tento parfém Grand Amour mu poté věnovala.

Úvod parfému Annick Goutal Grand Amour patří rozkvetlému hyacintu, podmanivému zimolezu, jemným plátkům růže a opojné lilii. Srdcem vůně prostupují tóny něžného jasmínu, kručinky, pravé kůže a podmanivé mimózy. Úchvatný závěr dotváří myrta, živočišná ambra, smyslné pižmo a sladký závoj z vanilky. Tento jedinečný dámský parfém Annick Goutal vám bude skvělou ozdobou po celý den.

Zahalte se do květinového oparu a pohlaďte svoji duši s květinovou dámskou vůní Annick Goutal Grand Amour.

Složení

Hlava
hyacint, lilie, růže, zimolez
Srdce
jasmín, kručinka, kůže, mimóza
Základ
ambra, myrha, pižmo, vanilka
Druh vůně
květinová, orientální

O značce Annick Goutal

Značka parfémů Annick Goutal je velmi originální již díky osobě své zakladatelky, která jí propůjčila jméno. Annick Goutal byla úspěšnou pianistkou a modelkou, ale několik životních zvratů ji nakonec přivedlo k tvorbě parfémů. Ve vytváření vůní objevila teprve skutečné naplnění.

V roce 1977 potkala návrháře parfémů Henriho Sorsana a dalších sedm let tříbila svůj vrozený talent – cit pro vůně. První parfém Annick Goutal Eau D’Hadrien byl na trh uveden již v roce 1980. Následovaly vůně Folavril a Passion a všechny jasně ukázaly jedinečnost talentu Annick Goutal. Společně s následným otevřením prvního salonu v Saint-Germain se zrodila nová hvězda mezi značkovými vůněmi.

Když v roce 1999 Annick Goutal zemřela, zanechala za sebou více než 25 jedinečných parfémů pro muže a ženy. V jejím odkazu pokračuje dcera Camille, která s pomocí Isabelle Doyen zachovává vysoko nastavenou laťku kvality této značky.

Recenze Annick Goutal Grand Amour

Přidat novou recenzi

5.0
1 recenze
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem