Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais parfémovaná voda tester pro ženy

Značka: Annick Goutal

Tento produkt je TESTER.
Tester je speciální verze, která je balena do bílé krabičky a nemívá kryt rozprašovače. Složení vůně je stejné.
více informací o TESTERU

Varianty Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais

  • Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais parfémovaná voda tester pro ženy 100 ml parfémovaná voda tester pro ženy 100 ml 

Nahoru

Popis parfému Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais

Hodnocení

Vzhled flakonu

Výdrž vůně

Intenzita

Celkový dojem

Složení

ambrette, ibišek, jasmín, turecká růže

Ce Soir Ou Jamais je květinová vůně pro ženy s výrazným akordem růže. Pochází z dílny francouzské značky nikových (niche) parfémů Annick Goutal, nesmírně originální již osobou své zakladatelky, která jí propůjčila jméno. Annick Goutal, původně úspěšná pianistka a modelka, nalezla své skutečné naplnění ve vytváření vůní. Všechny parfémy značky jsou prostoupeny osobitým stylem Annick a vznikají v souladu s její obdivnou vírou v sofistikovanou křehkost přírody. Smyslná, svěží a vysoce ženská toaletní voda Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais představuje úchvatnou tureckou růži v nádherně mystické, převážně květinové kompozici.

Toaletní voda Ce Soir Ou Jamais je, jak již napovídá název, který se dá přeložit jako „dnes večer, nebo nikdy“, odvážnou výzvou k lásce. Všechny vůně značky Annick Goutal jsou velmi specifické a inspirované významným momentem nebo člověkem v životě tvůrkyně a vyznačují se mistrovskou rovnováhou tónů v perfektní harmonii. Výjimkou není ani Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais, toaletní voda vystavěná kolem ústředního akordu turecké růže, povzneseného dalšími tóny do něžné, záhadné a naprosto neodolatelné vůně, zanechávající na kůži svěží a současně opojnou stopu. Inspiraci pro její vznik nalezla Annick za jednoho slunečného rána v kostelní zahradě.

Vonná kompozice Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais je tedy vystavěna kolem ústředního akordu turecké růže v srdci. Ten nádherně a přepychově doplňují tóny ibišku, semínek aromatické květiny ambrette (známé také jako Musk Mallow) a další utajené vonné noty do celkového aroma komplexně a intimně propojujícího dominantní růžovou stránku s dalšími květinovými aspekty a svěžími a smyslnými doteky. Toaletní voda Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais je, jak sama tvůrkyně uvádí, „nekonečně tajným šepotem“, vůní, která probouzí v srdci lásku.

Toaletní voda Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais se hodí na každodenní nošení, přes den i na večer. Svou nositelku vždy zahalí do naprosto okouzlujícího, přitažlivě záhadného aroma a pomůže podtrhnout její současně něžnou a odvážnou ženskost. Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais si přirozeně oblíbí zejména ženy, které mají rády vůni růže, zejména pak v mistrovsky vystavěné delikátní kompozici. Vyzkoušet by ji měla také každá dáma, která hledá u parfému kvalitu, originalitu a ryzí emoce. Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais je též dokonalým dárkem pro milovanou ženu, které chcete dopřát něco skutečně výjimečného.

Kromě neobyčejné vůně nadchne Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais také svým balením. Nádherný, tradičně hlazený skleněný flakon působí velmi něžně, klasicky a přepychově. Zdobí ho zlatavý uzávěr a doplňuje elegantní bílá krabička s taktéž zlatými ozdobnými prvky. Obohaťte svou kosmetickou výbavu o pravé mistrovské vonné dílo od výjimečné Annick Goutal a zamilujte se do vůně, která sama vyzývá k lásce!

Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais  - smyslná, mystická, svěží i omamná vůně zvoucí k lásce.

Co je tester? Testery se běžně používají v klasických parfumeriích, aby si zákazníci mohli vyzkoušet, jak parfém voní. Protože tedy tester neslouží pro přímý prodej koncovým zákazníkům, není jeho provedení tak barevné a honosné. Tester se od klasického produktu liší pouze tím, že bývá zabalen v bílé krabičce bez potisku, případně je zcela bez obalu a většinou nemívá ochranný vršek rozprašovače. Chcete-li vůní pro sebe a krabičku tedy nepotřebujete, je tester ideální volbou. V případě, že vůni máte pro někoho jako dárek, je vhodnější klasické balení.

Nahoru

O značce Annick Goutal

Parfémy Annick Goutal | Annick Goutal - vůně zrozené z citu a talentu. Značka parfémů Annick Goutal je velmi originální již osobou své zakladatelky, která jí propůjčila jméno. Annick Goutal byla úspěšnou pianistkou a modelkou, ale několik životních zvratů ji nakonec přivedlo k parfémům. Ve vytváření vůní objevila teprve skutečné naplnění.Svůj první parfém uvedla Annick Goutal na trh v roce 1980. V té době měla za sebou bolestný rozpad vztahu, ze kterého jí zbyla dcera Camille, závažné onemocnění a pak nakonec štěstí v podobě sňatku s láskou z dětství. V roce 1977 potkala návrháře parfémů Henriho Sorsana a dalších sedm let strávila vybrušováním svého vrozeného talentu, citu pro vůně. První tři parfémy - Folavril, Passion a Eau d'Hadrien - jasně ukázaly jedinečnost talentu Annick Goutal a společně s otevřením prvního salonu v Saint Germain se zrodila nová hvězda mezi značkovými vůněmi. Každá z vůní Annick Goutal je velmi specifická, inspirovaná někým nebo něčím významným v životě tvůrkyně. Všechny se vyznačují mistrovskou rovnováhou tónů v perfektní harmonii. Mnoho stálých zákazníků se vyjádřilo, že jakmile jednou vyzkoušíte vůni od Annick Goutal, je z vás navždy nadšený příznivec této značky. Nedostižnou vůni Eau d'Hadrien si například oblíbila Madonna a ke značce Annick Goutal se stále vrací celá řada dalších hvězd, módních editorů a významných osobností světa módy a stylu.Když v roce 1999 Annick Goutal zemřela, zanechala za sebou více než 25 jedinečných parfémů pro muže a ženy. V jejím odkazu pokračuje dcera Camille, která s pomocí Isabelle Doyen zachovává vysoko nastavenou laťku kvality a stále se drží filosofie značky Annick Goutal vyjádřené mottem: „Když se tradice stává nadčasovou: Ryzí emoce.“

Nahoru

Hodnocení Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais

Co si o Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais myslíte vy?

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Hodnocení *

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší



Montale 10% zlavaniche samples - free delivery