Annick Goutal Ce Soir Ou Jamaisparfémovaná voda pro ženy

Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais parfémovaná voda pro ženy
Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais parfémovaná voda pro ženy
100 ml

Kód: ANG0362 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Využijte dopravu zdarma na veškeré objednávky.

Popis parfému Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais
Složení

Ce Soir Ou Jamais je květinová vůně pro ženy s výrazným akordem růže. Pochází z dílny francouzské značky nikových (niche) parfémů Annick Goutal, nesmírně originální již osobou své zakladatelky, která jí propůjčila jméno. Annick Goutal, původně úspěšná pianistka a modelka, nalezla své skutečné naplnění ve vytváření vůní. Všechny parfémy značky jsou prostoupeny osobitým stylem Annick a vznikají v souladu s její obdivnou vírou v sofistikovanou křehkost přírody. Smyslná, svěží a vysoce ženská toaletní voda Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais představuje úchvatnou tureckou růži v nádherně mystické, převážně květinové kompozici.

Toaletní voda Ce Soir Ou Jamais je, jak již napovídá název, který se dá přeložit jako „dnes večer, nebo nikdy“, odvážnou výzvou k lásce. Všechny vůně značky Annick Goutal jsou velmi specifické a inspirované významným momentem nebo člověkem v životě tvůrkyně a vyznačují se mistrovskou rovnováhou tónů v perfektní harmonii. Výjimkou není ani Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais, toaletní voda vystavěná kolem ústředního akordu turecké růže, povzneseného dalšími tóny do něžné, záhadné a naprosto neodolatelné vůně, zanechávající na kůži svěží a současně opojnou stopu. Inspiraci pro její vznik nalezla Annick za jednoho slunečného rána v kostelní zahradě.

Vonná kompozice Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais je tedy vystavěna kolem ústředního akordu turecké růže v srdci. Ten nádherně a přepychově doplňují tóny ibišku, semínek aromatické květiny ambrette (známé také jako Musk Mallow) a další utajené vonné noty do celkového aroma komplexně a intimně propojujícího dominantní růžovou stránku s dalšími květinovými aspekty a svěžími a smyslnými doteky. Toaletní voda Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais je, jak sama tvůrkyně uvádí, „nekonečně tajným šepotem“, vůní, která probouzí v srdci lásku.

Toaletní voda Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais se hodí na každodenní nošení, přes den i na večer. Svou nositelku vždy zahalí do naprosto okouzlujícího, přitažlivě záhadného aroma a pomůže podtrhnout její současně něžnou a odvážnou ženskost. Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais si přirozeně oblíbí zejména ženy, které mají rády vůni růže, zejména pak v mistrovsky vystavěné delikátní kompozici. Vyzkoušet by ji měla také každá dáma, která hledá u parfému kvalitu, originalitu a ryzí emoce. Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais je též dokonalým dárkem pro milovanou ženu, které chcete dopřát něco skutečně výjimečného.

Kromě neobyčejné vůně nadchne Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais také svým balením. Nádherný, tradičně hlazený skleněný flakon působí velmi něžně, klasicky a přepychově. Zdobí ho zlatavý uzávěr a doplňuje elegantní bílá krabička s taktéž zlatými ozdobnými prvky. Obohaťte svou kosmetickou výbavu o pravé mistrovské vonné dílo od výjimečné Annick Goutal a zamilujte se do vůně, která sama vyzývá k lásce!

Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais  - smyslná, mystická, svěží i omamná vůně zvoucí k lásce.

Složení

Složení
jasmín, ibišek, turecká růže, ambrette
Druh vůně
květinová

O značce Annick Goutal

Značka parfémů Annick Goutal je velmi originální již díky osobě své zakladatelky, která jí propůjčila jméno. Annick Goutal byla úspěšnou pianistkou a modelkou, ale několik životních zvratů ji nakonec přivedlo k tvorbě parfémů. Ve vytváření vůní objevila teprve skutečné naplnění.

V roce 1977 potkala návrháře parfémů Henriho Sorsana a dalších sedm let tříbila svůj vrozený talent – cit pro vůně. První parfém Annick Goutal Eau D’Hadrien byl na trh uveden již v roce 1980. Následovaly vůně Folavril a Passion a všechny jasně ukázaly jedinečnost talentu Annick Goutal. Společně s následným otevřením prvního salonu v Saint-Germain se zrodila nová hvězda mezi značkovými vůněmi.

Když v roce 1999 Annick Goutal zemřela, zanechala za sebou více než 25 jedinečných parfémů pro muže a ženy. V jejím odkazu pokračuje dcera Camille, která s pomocí Isabelle Doyen zachovává vysoko nastavenou laťku kvality této značky.

Recenze Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais