Annick Goutal Bois d'Hadrien parfémovaná voda unisex

Annick Goutal Bois d'Hadrien parfémovaná voda unisex
Annick Goutal Bois d'Hadrien parfémovaná voda unisex
100 ml
3 969

Kód: ANG03149 | 1 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra čtvrtek 24. 6. 2021
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 24. 6. 2021

Popis Annick Goutal Bois d'Hadrien
Složení

Zapomeňte na pravidla, hranice a limity. Unisex parfémovaná voda Annick Goutal Bois d'Hadrien se skvěle hodí pro každého, kdo se nebojí vystoupit z davu.

  • dřevitá aromatická vůně
  • originální vůně pro originální osobnost
  • na běžné nošení, ale i na speciální příležitosti
  • unisex – pro muže i pro ženy

Složení

Složení
břečťan, cypřiš, kořenité tóny, dřevité tóny, borovice, limetka, jedle
Druh vůně
aromatická, dřevitá

O značce Annick Goutal

Značka parfémů Annick Goutal je velmi originální již díky osobě své zakladatelky, která jí propůjčila jméno. Annick Goutal byla úspěšnou pianistkou a modelkou, ale několik životních zvratů ji nakonec přivedlo k tvorbě parfémů. Ve vytváření vůní objevila teprve skutečné naplnění.

V roce 1977 potkala návrháře parfémů Henriho Sorsana a dalších sedm let tříbila svůj vrozený talent – cit pro vůně. První parfém Annick Goutal Eau D’Hadrien byl na trh uveden již v roce 1980. Následovaly vůně Folavril a Passion a všechny jasně ukázaly jedinečnost talentu Annick Goutal. Společně s následným otevřením prvního salonu v Saint-Germain se zrodila nová hvězda mezi značkovými vůněmi.

Když v roce 1999 Annick Goutal zemřela, zanechala za sebou více než 25 jedinečných parfémů pro muže a ženy. V jejím odkazu pokračuje dcera Camille, která s pomocí Isabelle Doyen zachovává vysoko nastavenou laťku kvality této značky.

Recenze Annick Goutal Bois d'Hadrien