Annick Goutal Ambre Sauvage

parfémovaná voda unisex 75 ml

Annick Goutal Ambre Sauvage parfémovaná voda unisex 75 ml
Annick Goutal Ambre Sauvage parfémovaná voda unisex 75 ml
75 ml

Kód: ANG0498 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Annick Goutal Ambre Sauvage
75 ml

Popis parfému Annick Goutal Ambre Sauvage

Ambre Sauvage je orientální kořenitá vůně pro ženy a muže z kolekce Les Absolus francouzské značky nikových (niche) parfémů Annick Goutal, nesmírně originální již osobou své zakladatelky. Annick Goutal, původně úspěšná pianistka a modelka, nalezla své skutečné naplnění ve vytváření vůní. Všechny parfémy značky jsou prostoupeny osobitým stylem Annick a vznikají v souladu s její obdivnou vírou v sofistikovanou křehkost přírody.

parfémovaná voda Annick Goutal Ambre Sauvage představuje jantar, v parfumérství oblíbenou, velmi specifickou komponentu, která se nepěstuje, ale je, jak uvádí zástupci značky, materiálem, který získává svůj tvar v představivosti parfumérského mistra. Ambre Sauvage, vůně bohatá na kontrasty, je stejně tak delikátní jako divoká a budete přímo toužit po tom objevovat její mnohé stránky, jak se rozvíjí na kůži.

Vonná kompozice Annick Goutal Ambre Sauvage v hlavě otevírá akordy pačuli a jantaru. V srdci zavoní růžový pepř a levandule a základ sestává z tónů kosatce a vanilky. Celkové aroma, nápaditě propojující dominantní jantar s vanilkovými aspektem a poutavým dotekem pačuli, je jemné i intenzivní, smyslné, lehce gurmánské a pudrovité a především nabízí až překvapivě poutavý vývoj.  parfémovaná voda Annick Goutal Ambre Sauvage je nádhernou poctou jantaru a jeho olfaktorické tvárnosti.

parfémovaná voda Annick Goutal Ambre Sauvage se hodí na denní i večerní nošení a nejlépe vynikne v chladnějších měsících. Svého nositele vždy zahalí do poutavého, lehce exotického aroma a spolehlivě mu pomůže získat obdivnou pozornost okolí. Annick Goutal Ambre Sauvage si zamilují zejména ženy a muži, kteří mají rádi orientální kořenité vůně, především pak ty s výraznou jantarovou stránkou. Vyzkoušet by tuto unikátní parfémovanou vodu měl také každý, kdo hledá u parfému kvalitu, originalitu a vysokou míru kreativity. Annick Goutal Ambre Sauvage je též dokonalým dárkem pro blízkou osobu, které chcete dopřát něco skutečně výjimečného.

Kromě neobyčejné vůně nadchne Annick Goutal Ambre Sauvage také svým balením. Krásný skleněný flakon působí velmi elegantně, klasicky a čistě. Zdobí ho zlatavý uzávěr a doplňuje stylová tmavá krabička. Obohaťte svou kosmetickou výbavu o pravé mistrovské vonné dílo výjimečné značky Annick Goutal a zamilujte se do vůně „divokého jantaru“!

Annick Goutal Ambre Sauvage  - jantar, provázený vanilkou a pačuli v  orientální kořenité kompozici plné kontrastů.

Složení

Hlava
ambra, pačuli
Srdce
levandule, růžový pepř
Základ
kosatec, vanilka
Druh vůně
kořenitá, orientální

O značce Annick Goutal

Značka parfémů Annick Goutal je velmi originální již díky osobě své zakladatelky, která jí propůjčila jméno. Annick Goutal byla úspěšnou pianistkou a modelkou, ale několik životních zvratů ji nakonec přivedlo k tvorbě parfémů. Ve vytváření vůní objevila teprve skutečné naplnění.

V roce 1977 potkala návrháře parfémů Henriho Sorsana a dalších sedm let tříbila svůj vrozený talent – cit pro vůně. První parfém Annick Goutal Eau D’Hadrien byl na trh uveden již v roce 1980. Následovaly vůně Folavril a Passion a všechny jasně ukázaly jedinečnost talentu Annick Goutal. Společně s následným otevřením prvního salonu v Saint-Germain se zrodila nová hvězda mezi značkovými vůněmi.

Když v roce 1999 Annick Goutal zemřela, zanechala za sebou více než 25 jedinečných parfémů pro muže a ženy. V jejím odkazu pokračuje dcera Camille, která s pomocí Isabelle Doyen zachovává vysoko nastavenou laťku kvality této značky.

Recenze Annick Goutal Ambre Sauvage

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!