Annick Goutal Ambre Feticheparfémovaná voda pro muže

Annick Goutal Ambre Fetiche parfémovaná voda pro muže 100 ml
Annick Goutal Ambre Fetiche parfémovaná voda pro muže 100 ml
100 ml

Kód: ANG0275 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Vzácné niche vůně nyní o 15 % levněji s kódem 15scentcz. Pouze do neděle!
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Annick Goutal Ambre Fetiche
Složení

Omamná vůně parfémované vody Annick Goutal Ambre Fétiche vás zavede do malého obchůdku s kořením, tajemnými lektvary a vzácnými esencemi.

  • balzamická ambrová vůně
  • kořeněná, tajemná a svůdná
  • hřejivá vůně do chladného počasí

Složení:
Ambrový charakter vůně je staví na balzamických tónech sladkého benzoinu, styraxu a labdana zahalených do měkkého šálu z vanilky a kosatce. Mystickou atmosféru exotického tržiště vykresluje kouřový tón kadidla spolu s s temným akordem kůže a pačuli. Výsledkem je hluboká vůně lidského tepla a potemnělého krámku s kořením.

Příběh:
Ambre Fétiche je čichovým obrazem zapadlého krámku na rohu rušného tržiště. Drobný obchodník v něm prodává magické nápoje, čarovné koření a omamné vonné tyčinky. Ke každému zboží se váže starý příběh a pro věrné zákazníky je nejvzácnější zboží schováno pod sametovým přehozem v nejtemnějším koutku.

Složení

Hlava
ambra, kadidlo, vanilka, sturač, labdanum
Srdce
kosatec, benzoin
Základ
kůže, vanilka, pačuli
Druh vůně
nedefinovaná

O značce Annick Goutal

Značka parfémů Annick Goutal je velmi originální již díky osobě své zakladatelky, která jí propůjčila jméno. Annick Goutal byla úspěšnou pianistkou a modelkou, ale několik životních zvratů ji nakonec přivedlo k tvorbě parfémů. Ve vytváření vůní objevila teprve skutečné naplnění.

V roce 1977 potkala návrháře parfémů Henriho Sorsana a dalších sedm let tříbila svůj vrozený talent – cit pro vůně. První parfém Annick Goutal Eau D’Hadrien byl na trh uveden již v roce 1980. Následovaly vůně Folavril a Passion a všechny jasně ukázaly jedinečnost talentu Annick Goutal. Společně s následným otevřením prvního salonu v Saint-Germain se zrodila nová hvězda mezi značkovými vůněmi.

Když v roce 1999 Annick Goutal zemřela, zanechala za sebou více než 25 jedinečných parfémů pro muže a ženy. V jejím odkazu pokračuje dcera Camille, která s pomocí Isabelle Doyen zachovává vysoko nastavenou laťku kvality této značky.

Recenze Annick Goutal Ambre Fetiche