Anne de Péraudel Flowertuhé mýdlo

Anne de Péraudel Flower tuhé mýdlo
Anne de Péraudel Flower tuhé mýdlo
100 g

Kód: ANP1994 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu Anne de Péraudel Flower
Vlastnosti

Popis:
Anne de Péraudel Flower tuhé mýdlo je elegantní parfémované mýdlo, které svou květinovou vůní omámí smysly a provoní pleť i pokožku. Mýdlo jemně čistí a odstraňuje nečistoty. Během sprchování poskytuje pokožce optimální komfort a relaxaci. Anne de Péraudel Flower tuhé mýdlo zahalí pokožku do závoje svěží, květinové vůně, aniž by ji, jak je u mýdel často zvykem, vysušilo. Zvláčňující schopnosti mýdla zanechají pokožku hebkou a vyživenou. Jemné a hypoalergenní složení udržuje pokožku v přirozené rovnováze.  
 
Účinky:

  • šetrně čistí a odstraňuje nečistoty
  • zvláčňuje a vyživuje
  • nádherně provoní pokožku
  • nevysušuje

Typ pokožky:
Vhodné pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Na vlhké tělo a obličej naneste pomocí jemných krouživých pohybů. Napěňte a důkladně opláchněte. Vyhněte se kontaktu s očima. Mýdlo je vhodné pro každodenní užití.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Konzistence
mýdlo

O značce Anne de Péraudel

Značka Anne de Péraudel představuje jednu z nejstarších oblastí kosmetické výroby. Jde o značku tuhých parfémovaných mýdel nejvyšší kvality. Mýdlo jako součást hygieny a páče o pokožku je staré téměř jako lidstvo samo a nabídka trhu je v současné době velmi široká. Klasické tuhé mýdlo si v konkurenci stále drží pevné postavení.
Značka Anne de Péraudel patří do portfolia Laboratoires Klorane, které v roce 1966 založil francouzský lékárník a nadšený botanik Pierre Fabre. Mýdla Anne de Péraudel mají dokonalé čisticí schopnosti. Jemně odstraňují nečistoty a zanechávají pokožku hedvábně vláčnou, hydratovanou a dobře vyživenou. Hypoalergenní složení udržuje pokožku v přirozené rovnováze.
Tuhá parfémovaná mýdla Anne de Péraudel jsou vhodná pro všechny typy pokožky v každodenním režimu použití. Nemusíte se obávat, že by vaši pokožku použití klasického mýdla vysušilo. Naopak složení kvalitních mýdel přináší optimální komfort a relaxaci. Použití je jednoduché. Na vlhké tělo a obličej nanesete pomocí jemných krouživých pohybů mýdlo. Napěníte a důkladně opláchnete. Vyhněte se kontaktu s očima. Výsledkem je provoněná a dobře ošetřená pokožka.
Řada tuhých mýdel Anne de Péraudel Color stejně jako řada Anne de Péraudel Flower nabízejí výběr z několika vůní a barev. Chcete se při mytí zahalit do vůně jasmínu, gardénie, růže nebo třeba magnólie? Žádný problém, výběr mýdel Anne de Péraudel je jako nákup v květinářství. Společným jmenovatelem všech výrobků je kvalitní přírodní základ, vybrané vůně, mandlový olej a další blahodárné ingredience pro péči o vaši kůži.
Svěží květinové vůně mýdel Anne de Péraudel si rychle oblíbíte a pobaví vás půvabné retro obaly. Tento typ mýdla má místo v každé koupelně a je i vhodným dárkem.

Recenze Anne de Péraudel Flower