AnnayakeSensitive Line čisticí pěna pro zklidnění pleti

1×
Annayake Sensitive Line čisticí pěna pro zklidnění pleti
Annayake Sensitive Line čisticí pěna pro zklidnění pleti
100 ml
1 001

Skladem | Kód: ANN0032
1
Večerní doručení Ostrava
Již zítra čtvrtek 9. 12. 2021
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 9. 12. 2021

Popis:
Pěna Annayake Sensitive Line odstraňuje z pleti nečistoty i přebytečný maz a šetrně, ale přitom účinně ji čistí. Díky obsažené vodě z japonské hory Fuji poskytuje pleti dokonalé očištění a osvěžení. Pěna pleť dokonale zklidňuje a zabraňuje jejímu podráždění.
Čisticí pěna Annayake Sensitive Line byla vyvinuta speciálně pro velmi citlivou pleť a tomu také odpovídá její jemné složení. Pěna neobsahuje parabeny ani přidaná aromata a zanechává pleť krásně vláčnou. Čisticí pěna zanechává pleť dokonale pročištěnou, plnou zdraví a hydratace.

Účinky:

  • odstraňuje z pleti nečistoty i přebytečný maz
  • zklidňuje pleť
  • hydratuje pleť
  • zabraňuje podráždění pleti
  • posiluje ochrannou vrstvu pleti

Složení:

  • voda z hory Fuji – čistí a osvěžuje pleť

Typ pleti:
Pěna je vhodná pro citlivou pleť všech věkových skupin.

Jak aplikovat:
Naneste pěnu na vlhký obličej, jemně ji vmasírujte do pleti a poté zbytek pěny důkladně opláchněte vlažnou vodou.
Pro ještě účinnější a šetrnou péči o citlivou pleť používejte pěnu spolu s krémem na oční okolí a pleťovým krémem z řady Annayake Sensitive Line.

Vlastnosti

Konzistence
pěna
Typ pleti
citlivá, normální, smíšená
Účinek
zklidnění

Annayake, vedoucí japonská značka módy, kosmetiky a v neposlední řadě také parfémů, sdílí se západním světem sofistikovaný japonský přístup k životu. Značka si získala po celém světě oblibu u těch nejnáročnějších zákazníků, kladoucích důraz na preciznost, delikátnost a originalitu.
Značka Annayake byla založena v roce 1988, ale její kořeny sahají mnohem dále. Přístup značky k vývoji všech produktů se totiž nese ve znamení respektu k tisícileté tradici japonské preciznosti. Současně Annayake vždy bere na zřetel proměny v životním stylu a očekávání svých zákazníků, a tak jsou její kosmetika, parfémy a další výrobky dokonalým spojením toho nejlepšího ze starodávné kultury s nejnovějšími trendy a postupy.
První parfém Annayake byl uveden na trh v roce 2000 a dnes portfolio značky zahrnuje již téměř dvě desítky unikátních a dokonale vyladěných vůní pro muže a ženy. Na vonných kompozicích vyznačujících se atraktivním setkávání Východu a Západu se podíleli renomovaní návrháři vůní, jako jsou Lucas Sieuzac, Emilie Bevierre Coppermann, Christophe Raynaud nebo Martine Pallix.
Annayake znamená zcela novou dimenzi vůní, založenou na zkušenostech z veleúspěšného působení ve světě kosmetiky a dotvářející koncept „celkové krásy“.