Annayake Radiancekoncentrát pro rozjasnění pleti

Annayake Radiance koncentrát pro rozjasnění pleti
Annayake Radiance koncentrát pro rozjasnění pleti
20 ml
1 039

Kód: ANN00227 | 3 ks skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Annayake Radiance
Vlastnosti

Pro odpočinutý vzhled své pleti se nyní obejdete i bez 8hodinového spánku. Tyto občasné prohřešky vám odpustí koncentrát pro rozjasnění pleti Annayake Radiance, který jí dodá okouzlující záři jako po plnohodnotném odpočinku. Bohaté složení proniká do kůže a viditelně omlazuje pleť. Jen pár tahů a váš obličej rázem získá zdravě vypadající vzhled.

Vlastnosti:

  • dodává potřebnou zářivost mdlé pleti
  • viditelně rozjasňuje obličej
  • vhodný pro každodenní péči

Složení:

  • Wu-zhu-yu – stimuluje mikrocirkulaci na povrchu kůže

Jak aplikovat:
Smíchejte 2 až 3 kapky koncentrátu s libovolným krémem z řady Annayake. Nanášejte směs na oblast obličeje a krku. Aplikujte příležitostně podle potřeby nebo intenzivně po určitou dobu. Nepoužívejte sérum samostatně.

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Účinek
rozjasnění
Kdy používat
na den i noc

O značce Annayake

p>Annayake, vedoucí japonská značka módy, kosmetiky a v neposlední řadě také parfémů, sdílí se západním světem sofistikovaný japonský přístup k životu. Značka si získala po celém světě oblibu u těch nejnáročnějších zákazníků, kladoucích důraz na preciznost, delikátnost a originalitu.
Značka Annayake byla založena v roce 1988, ale její kořeny sahají mnohem dále. Přístup značky k vývoji všech produktů se totiž nese ve znamení respektu k tisícileté tradici japonské preciznosti. Současně Annayake vždy bere na zřetel proměny v životním stylu a očekávání svých zákazníků, a tak jsou její kosmetika, parfémy a další výrobky dokonalým spojením toho nejlepšího ze starodávné kultury s nejnovějšími trendy a postupy.
První parfém Annayake byl uveden na trh v roce 2000 a dnes portfolio značky zahrnuje již téměř dvě desítky unikátních a dokonale vyladěných vůní pro muže a ženy. Na vonných kompozicích vyznačujících se atraktivním setkávání Východu a Západu se podíleli renomovaní návrháři vůní, jako jsou Lucas Sieuzac, Emilie Bevierre Coppermann, Christophe Raynaud nebo Martine Pallix.
Annayake znamená zcela novou dimenzi vůní, založenou na zkušenostech z veleúspěšného působení ve světě kosmetiky a dotvářející koncept „celkové krásy“.

Recenze Annayake Radiance