Annayake Purity Moment jemný odličovací krém

Annayake Purity Moment jemný odličovací krém
Annayake Purity Moment jemný odličovací krém
100 ml
1 044

Kód: ANN0015 | 4 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Annayake Purity Moment
Vlastnosti

Popis:
Krém Annayake Purity Moment precizně odstraňuje z pleti veškerý make-up i nečistoty. Zároveň na pleť působí jemným zpevňujícím efektem a napomáhá k vyhlazení drobných vrásek. Krém zanechává pleť dokonale vláčnou, svěží a čistou.
Odličovací krém Annayake Purity Moment se při kontaktu s vodou změní na téměř čirou tekutinu a odstraní z pleti veškeré nečistoty. Osvěžuje pleť, připravuje ji na aplikaci dalších kosmetických přípravků a zklidňuje ji. Zajistěte své pleti opravdu šetrné, ale důkladné odlíčení díky krému Annayake Purity Moment.

Účinky:

  • odstraňuje z pleti make-up i nečistoty
  • zklidňuje a zvláčňuje pleť
  • připravuje pleť na další kosmetické ošetření
  • jemně zpevňuje povrch pleti
  • osvěžuje pleť

Typ pleti:
Krém je vhodný pro suchou a smíšenou pleť všech věkových skupin.

Jak aplikovat:
Naneste krém večer na obličej a krouživými pohyby jemně odstraňte z pleti make-up. Zbytek krému poté opláchněte vlažnou vodou.
Pro preciznější čištění obličeje používejte krém spolu s čisticím krémem, pleťovou pěnou, speciální odličovací houbičkou a peelingem z řady Annayake Purity Moment.

Vlastnosti

Konzistence
krém
Typ pleti
smíšená, suchá

O značce Annayake

Annayake, vedoucí japonská značka módy, kosmetiky a v neposlední řadě také parfémů, sdílí se západním světem sofistikovaný japonský přístup k životu. Značka si získala po celém světě oblibu u těch nejnáročnějších zákazníků, kladoucích důraz na preciznost, delikátnost a originalitu.
Značka Annayake byla založena v roce 1988, ale její kořeny sahají mnohem dále. Přístup značky k vývoji všech produktů se totiž nese ve znamení respektu k tisícileté tradici japonské preciznosti. Současně Annayake vždy bere na zřetel proměny v životním stylu a očekávání svých zákazníků, a tak jsou její kosmetika, parfémy a další výrobky dokonalým spojením toho nejlepšího ze starodávné kultury s nejnovějšími trendy a postupy.
První parfém Annayake byl uveden na trh v roce 2000 a dnes portfolio značky zahrnuje již téměř dvě desítky unikátních a dokonale vyladěných vůní pro muže a ženy. Na vonných kompozicích vyznačujících se atraktivním setkávání Východu a Západu se podíleli renomovaní návrháři vůní, jako jsou Lucas Sieuzac, Emilie Bevierre Coppermann, Christophe Raynaud nebo Martine Pallix.
Annayake znamená zcela novou dimenzi vůní, založenou na zkušenostech z veleúspěšného působení ve světě kosmetiky a dotvářející koncept „celkové krásy“.

Recenze Annayake Purity Moment