Annayake Purifying Concetrate čisticí koncentrát pro okysličení pleti

Annayake Purifying Concetrate čisticí koncentrát pro okysličení pleti
Annayake Purifying Concetrate čisticí koncentrát pro okysličení pleti
20 ml

Kód: ANN00229 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Annayake Purifying Concetrate
Vlastnosti

Čisticí koncentrát pro okysličení pleti nechá vaši pleť volně dýchat a dopřeje jí vytouženou vzpruhu a detoxikaci v jednom. Pokud cítíte, že je váš obličej „zadušený“ a povadlý na pohled, aplikujte jednoduše koncentrované sérum a navraťte svým unaveným buňkám opětovnou sílu.

Vlastnosti:

  • účinně myje, okysličuje a povzbuzuje pleť
  • regeneruje kožní buňky a prodlužuje jejich životnost
  • zlepšuje obranný systém buněk
  • má detoxikační účinky
  • je vhodný pro každodenní péči

Složení:

  • Nigari sůl – napomáhá obnovovat buňky

Jak aplikovat:
Smíchejte 2 až 3 kapky koncentrátu s libovolným krémem od stejnojmenné značky Annayake. Vzniklou směs rovnoměrně nanášejte na oblast obličeje a krku. Používejte jednorázově podle potřeby nebo dlouhodobě jako intenzivní ošetření pleti. Nepoužívejte koncentrát samostatně.

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Účinek
hydratace, rozjasnění, revitalizace
Ochrana proti slunci
bez SPF
Kdy používat
na den i noc

O značce Annayake

Annayake, vedoucí japonská značka módy, kosmetiky a v neposlední řadě také parfémů, sdílí se západním světem sofistikovaný japonský přístup k životu. Značka si získala po celém světě oblibu u těch nejnáročnějších zákazníků, kladoucích důraz na preciznost, delikátnost a originalitu.
Značka Annayake byla založena v roce 1988, ale její kořeny sahají mnohem dále. Přístup značky k vývoji všech produktů se totiž nese ve znamení respektu k tisícileté tradici japonské preciznosti. Současně Annayake vždy bere na zřetel proměny v životním stylu a očekávání svých zákazníků, a tak jsou její kosmetika, parfémy a další výrobky dokonalým spojením toho nejlepšího ze starodávné kultury s nejnovějšími trendy a postupy.
První parfém Annayake byl uveden na trh v roce 2000 a dnes portfolio značky zahrnuje již téměř dvě desítky unikátních a dokonale vyladěných vůní pro muže a ženy. Na vonných kompozicích vyznačujících se atraktivním setkávání Východu a Západu se podíleli renomovaní návrháři vůní, jako jsou Lucas Sieuzac, Emilie Bevierre Coppermann, Christophe Raynaud nebo Martine Pallix.
Annayake znamená zcela novou dimenzi vůní, založenou na zkušenostech z veleúspěšného působení ve světě kosmetiky a dotvářející koncept „celkové krásy“.

Recenze Annayake Purifying Concetrate