Annayake Men's Linekrém na oční okolí

Annayake Men's Line krém na oční okolí
Annayake Men's Line krém na oční okolí
(Eye Contour Care For Men) 15 ml
1 201

Kód: ANN0064 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Annayake Men's Line
Vlastnosti

Popis:
Oční krém Annayake Men's Line poskytuje citlivé mužské pleti kolem očí dokonalou anti-age péči a chrání ji před předčasným stárnutím. Viditelně zlepšuje ochabování pleti kolem očí, vypíná ji a zanechává ji pružnější. Krém zmírňuje viditelnost vrásek, tmavých kruhů pod očima a otoků.
Oční krém Annayake Men's Line zanechává mužskou pleť kolem očí mnohem pevnější, plnou svěžesti a energie. Je vhodný i pro velmi citlivou mužskou pleť, kterou absolutně nepodráždí. Dejte sbohem ochablé pleti kolem očí a bojujte proti prvním známkám jejího stárnutí s účinným krémem Annayake Men's Line.

Účinky:

  • vypíná a vyhlazuje pleť kolem očí
  • bojuje proti prvním příznakům stárnutí
  • zanechává pleť kolem očí pevnější a pružnější
  • dodává pleti kolem očí svěžest a energii
  • minimalizuje viditelnost otoků a kruhů pod očima
  • bojuje proti ochabování pleti kolem očí

Typ pleti:
Oční krém je vhodný pro všechny typy mužské pleti všech věkových skupin.

Jak aplikovat:
Naneste krém ráno a večer na očištěnou oblast kolem očí a jemně jej konečky prstů vklepejte do pleti.
Pro dokonalou péči o mužskou pleť používejte oční krém spolu s balzámem po holení, zklidňujícím gelem, pěnou na holení a protivráskovým krémem z řady Annayake Men's Line.

Vlastnosti

Konzistence
krém
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Účinek
anti-age

O značce Annayake

p>Annayake, vedoucí japonská značka módy, kosmetiky a v neposlední řadě také parfémů, sdílí se západním světem sofistikovaný japonský přístup k životu. Značka si získala po celém světě oblibu u těch nejnáročnějších zákazníků, kladoucích důraz na preciznost, delikátnost a originalitu.
Značka Annayake byla založena v roce 1988, ale její kořeny sahají mnohem dále. Přístup značky k vývoji všech produktů se totiž nese ve znamení respektu k tisícileté tradici japonské preciznosti. Současně Annayake vždy bere na zřetel proměny v životním stylu a očekávání svých zákazníků, a tak jsou její kosmetika, parfémy a další výrobky dokonalým spojením toho nejlepšího ze starodávné kultury s nejnovějšími trendy a postupy.
První parfém Annayake byl uveden na trh v roce 2000 a dnes portfolio značky zahrnuje již téměř dvě desítky unikátních a dokonale vyladěných vůní pro muže a ženy. Na vonných kompozicích vyznačujících se atraktivním setkávání Východu a Západu se podíleli renomovaní návrháři vůní, jako jsou Lucas Sieuzac, Emilie Bevierre Coppermann, Christophe Raynaud nebo Martine Pallix.
Annayake znamená zcela novou dimenzi vůní, založenou na zkušenostech z veleúspěšného působení ve světě kosmetiky a dotvářející koncept „celkové krásy“.

Recenze Annayake Men's Line