Anna Sui Rock Me! Summer of Lovetoaletní voda pro ženy

Anna Sui Rock Me! Summer of Love toaletní voda pro ženy
Anna Sui Rock Me! Summer of Love toaletní voda pro ženy
50 ml
933

Kód: ASU0005 | 1 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Anna Sui Rock Me! Summer of Love
Složení

Rock Me! Summer of Love je další zajímavou vůní od Anny Sui. Ikonická módní návrhářka tentokrát stvořila parfém vhodný pro denní nošení. Rock Me! Summer of Love je kouzelnou kompozicí z říše snů a fantazií. Zakládá se na jemných tónech květin, ovoce a dřeva. Chcete-li se cítit mimořádně svěže, přitažlivě a nevšedně, vyzkoušejte pohádkovou vůni od Anny Sui.


Z říše pohádek pochází i vtipně pojatý flakón. Tvar motýlích křídel, průzračné sklo a v něm světle modrý pramen mládí evokují dětskou hravost, rozpustilost a intuitivní krásu. Rock Me! Summer of Love je určen pro mladé ženy a dívky, co už dozrály do věku, kdy se chtějí líbit, ale ještě neopustily svět snů a fantazií a stále věří na zázraky.


Lehce výraznější úvod je tvořen geraniem, bergamotem a yzopem. Ten se však během okamžiku rozprostře do jemných květinových tónů, které jsou obsaženy v srdci parfému. Ucítíte příjemný leknín, šťavnatou broskev a sladkou frézii. Mladistvou svůdnost a nespoutanost ve vás vyvolá působivý základ. Ten je složen z hřejivého santalového dřeva, jehož hedvábná nóta plně koresponduje s vášnivou růží a svou spalující touhu ještě podněcuje smyslnou ambrou.


Anna Sui je americká návrhářka, která proslula svými hravými, barevnými a originálními návrhy. Ženu oděnou do konfekce od Anny Sui nikdo nepřehlédne. Stejné to je i s jejími vůněmi. Parfémy Anna Sui jsou rozverné, mladistvé a nápadité. Zaujmou každého, kdo hledá v životě odlišný styl, nápad a pohled na svět. Anna Sui si dává záležet na krásných vůních i na dokonalém vzhledu obalů a flakónů. Ty jsou stejné, jako její oblečení. Barevné, hravé a nespoutané, jako kdyby vypadly z říše pohádek.


Hravá novinka od Rock Me! Summer of Love bude dráždit vaši fantazii a zanechá na vás jemnou stopu, která ve vás vyvolá příjemné pocity harmonie, čistoty a dobra. Vstupte do kouzelného světa Anny Sui a vychutnejte si pravou letní lásku, jež vám zamotá hlavu a vy již nikdy nebudete stejná!

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
yzop, bergamot, geránium
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
broskev, frézie, leknín
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambra, růže, santalové dřevo
Druh vůně
květinová

O značce Anna Sui

Parfémy Anna Sui | Anna Sui je americká módní návrhářka asijského původu, která se proslavila především svými originálními bohémskými návrhy. Anna se narodila v roce 1964 v Michiganu a již od mládí se velmi zajímala o svět módy. Po studijích designu se Anně podařilo získat zaměstnání u firmy se sportovním oblečením. Jejím snem však bylo věnovat se návrhářství na volné noze a tak brzy začala pracovat na své vlastní kolekci. První její přehlídka proběhla v roce 1991 a od té chvíle hvězda Anny Sui začala vysoce stoupat. Ve své tvorbě Anna Sui uplatňuje netradiční vzory, ornamenty a barvy - takové jsou i originální flakony parfémů, kterými Anna obohatila svoji nabídku. Vůně Anna Sui jsou velmi ženské, optimistické a hravé. Ocení je všechny rozverné dívky i zralé ženy s mladistvou duší a chutí do života.

Recenze Anna Sui Rock Me! Summer of Love