Angry BeardsShavetta Žižka břitva na klasické výměnné čepele

Angry Beards Shavetta Žižka břitva na klasické výměnné čepele
Angry Beards Shavetta Žižka břitva na klasické výměnné čepele
555

Kód: AGB13415 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Angry Beards Shavetta Žižka

Užijte si tradiční holení v moderním kabátě. Břitva na klasické výměnné čepele Angry Beards Shavetta Žižka je jako stvořená pro normální chlapy, kteří mají rádi poctivost a ctí tradice. Snadno s ní dosáhnete hladkého oholení i přesných kontur a je vhodná i pro vousáče začátečníky. Používá se jako klasická břitva na holení, jen místo pevného ostří využijete jednorázové žiletky, čímž odpadá nutnost starat se o ostrost čepele.

Shavetta Žižka je vyrobená ze železa a dřeva, bez zbytečností navíc. Součástí balení je žiletka Derby premium a stylové pouzdro z veganské kůže, díky kterému si s sebou Žižku můžete vzít třeba na konec světa.

Vlastnosti:

  • břitva na výměnné čepele pro hladké oholení a úpravu kontur
  • přináší skvělý pocit z tradičního holícího rituálu
  • eliminuje možnost hlubokého pořezání
  • zajišťuje bezpečný způsob holení
  • tradiční design pro milovníky tradic
  • součástí balení je žiletka Derby premium
  • v pouzdru z veganské kůže

Materiál:

  • rukojeť  ze železa a dřeva
  • pouzdro z veganské kůže

Jak používat:
Žiletku zlomte v polovině, odklopte pojistku na konci shavetty, rozdělíte listy ramena a vložte polovinu žiletky dovnitř. Poté na ni přiklopte rameno a následně vraťte pojistku zpět. Díky tomu, že vyčnívá pouze 0,5 mm žiletky, je shavetta vhodná i pro začátečníky, kteří se tuto techniku holení teprve učí.

Notino tip:
Vyzkoušejte posilující sérum na vousy Angry Beards Beard Doping, vosk na vousy Angry Beards Beard Wax Beardich B. nebo šampon na vousy Beard Shampoo a váš plnovous bude vypadat ještě lépe, než kdy dřív.

O značce Angry Beards

Kosmetika pro normální chlapy oblíbená mezi vousáči i předními barber shopy. To je česká značka Angry Beards, která se proslavila svými prvotřídními produkty i svéráznou komunikací, ve které si rozhodně nebere servítky.

Za značkou Angry Beards stojí „naštvaní vousáči“ z Třebíče Tomáš Čech a Adam Auer, kteří na konci roku 2017 představili první českou sadu na vousy pro normální chlapy. Netrvalo to dlouho a brzy ji začali odebírat prodejci a barber shopy. Krátce na to spatřily světlo světa další produkty Angry Beards nejen na vousy, ale i na další partie.

Vyzkoušejte například sérum Angry Beards Beard Doping, po kterém vám vousy porostou jako z vody, sportovní lubrikant na intimní partie Angry Beards Antistick nebo osvěžující deodorant Angry Beards Calm Balls, který oceníte nejen v horké letní dny. Mezi vousáči je velmi oblíbený i olej na vousy Angry Beards Jack Saloon, Angry Beards šampon a Angry Beards kartáč na vousy.

Recenze Angry Beards Shavetta Žižka