André Zagozda Hair Algae Therapy

dermatologický šampon proti lupům

André Zagozda Hair Algae Therapy dermatologický šampon proti lupům
André Zagozda Hair Algae Therapy dermatologický šampon proti lupům
André Zagozda Hair Algae Therapy dermatologický šampon proti lupům
André Zagozda Hair Algae Therapy dermatologický šampon proti lupům
André Zagozda Hair Algae Therapy dermatologický šampon proti lupům
André Zagozda Hair Algae Therapy dermatologický šampon proti lupům
André Zagozda Hair Algae Therapy dermatologický šampon proti lupům
André Zagozda Hair Algae Therapy dermatologický šampon proti lupům
200 ml

Kód: AZG3850 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Popis kosmetiky André Zagozda Hair Algae Therapy

Popis:
Složení šamponu je zvlášť vyvinuté pro odstranění lupů a zamezení jejich tvorby. Obsahuje jedinečný, přírodní a vysoce koncentrovaný vodní extrakt laminárních řas SEA PLASMA®, jenž je hlavní složkou, která zaručuje maximální efektivitu tohoto dermo šamponu. Výtažek SEA PLASMA® s mimořádně vysokou koncentrací přírodních, snadno vstřebatelných oligoprvků, minerálních solí, bílkovin, aminokyselin, polysacharidů a vitaminů (včetně všech vitaminů skupiny B) je zde doplněn vysoce koncentrovaným esenciálním olejem rozmarýnu, který je znám svými čisticími a antiseptickými účinky. Tato kombinace složek pomáhá čistit pokožku hlavy, odstraňuje její nedokonalosti, obnovuje rovnováhu mikroflóry, brání množení mikroorganismů a efektivně neutralizuje podráždění kůže. Šampon pomáhá obnovit biologickou rovnováhu pokožky hlavy, její zdravý vzhled a lesk vlasů.

Účinky:

  • čistí
  • reguluje mikroflóru
  • obnovuje rovnováhu pokožky

Složení:

  • SEA PLASMA® (vysoce koncentrovaný extrakt z řasy Laminaria digitata) - intenzivně hydratuje, vyživuje a regeneruje, reguluje tvorbu mazu a stimuluje metabolismus, krevní oběh, mezibuněčnou výměnu a remineralizaci, je přírodním přenašečem, jehož prostřednictvím se všechny účinné látky dostávají do pokožky
  • Rosmarinus officinalis (esenciální olej z rozmarýnu) - hubí bakterie, plísně a viry přítomné na pokožce, pomáhá stimulovat obnovu buněk, hydratuje pokožku a zlepšuje krevní oběh, pomáhá také s problémy vlasové pokožky, jako je tvorba lupů, tím, že vyvažuje sekreci mazu na pokožce

Typ vlasů:
Pro vlasy s lupy a intenzivními lupy.

Jak aplikovat:
Naneste na mokré vlasy a masírujte pokožku a vlasy 2-3 minuty, aby se všechny složky dostatečně vstřebaly. V případě potřeby opláchněte a postup opakujte. Po opláchnutí přípravku naneste kondicionér André Zagozda Algae Hair Derm pro hloubkovou regeneraci a snadné rozčesávání. Nechte působit 1-2 minuty a pečlivě opláchněte. Přípravek obsahuje éterické oleje, a proto by se neměl dostat do styku s očima. Pokud se vám přípravek dostane do očí, okamžitě je vypláchněte velkým množstvím vlažné vody.
V případě lupů: používejte denně.
V případě intenzivních lupů: střídejte šampon s přípravkem André Zagozda Cataplasm Mask-Shampoo (až 2-3x týdně).
Preventivní používání (pro osoby se sklonem k tvorbě lupů): 1x týdně používejte přípravek André Zagozda Cataplasm Mask Derm-Shampoo a v ostatní dny dermo šampon proti lupům.

Vlastnosti

Typ vlasů
vlasy s lupy
Účinek
Proti lupům

O značce André Zagozda

Francouzská dermokosmetika André Zagozda využívá pozitivních účinku mořské vody a mořských řas. Fyziologické a chemické složení mořské vody je totiž velmi podobné lidské plazmě. Dermokosmetika André Zagozda z těchto poznatků vychází a přináší vám tak již od roku 2006 opravdu účinné řešení, jak zlepšit stav vaší kůže, zpomalit proces stárnutí a obnovit krásu vašich vlasů.
Laboratoř André Zagozda byla založena v lednu 1990 ve městě Bayonne, což je kousek od jednoho z prvních světových center talasoterapie, což je léčba mořem. Tato oblast je známá pro své průkopnické činnosti v oblasti léčby s mořskou vodou.
Francouzské laboratoře André Zagozda se tak již skoro 30 let zabývají výzkumem mořských extraktů a jejich příznivého působení na lidskou pokožku i celé tělo. Důležitou složkou dermokosmetických přípravků André Zagozda je SEA PLASMA®, což je vysoce koncentrovaný extrakt z řasy Laminaria digitata. Tato řasa má výborné regenerační a hydratační účinky a stimuluje celou řadu procesů.
Složení přípravků André Zagozda je také bohaté na koncentrované esenciální oleje a aktivní výtažky z pozemského povrchu. Součinnost těchto složek násobí sílu a účinnost jednotlivých látek. V laboratořích André Zagozda vznikla nejen účinná dermokosmetika pro obličej, tělo a vlasy, ale také unikátní doplňky stravy, které přispívají k dobrému zdraví a pomáhají při hubnutí. Objevte sílu moře i vy a přispějte tak ke své kráse i zdraví!

Menu