André Zagozda Faceintenzivní regenerační sérum na obličej a oční okolí

André Zagozda Face intenzivní regenerační sérum na obličej a oční okolí
André Zagozda Face intenzivní regenerační sérum na obličej a oční okolí
15 ml

Kód: AZG3847 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu André Zagozda Face

Popis:
Složení séra, které Cosmopolitan USA prohlásil za „NEJKOUZELNĚJŠÍ PŘÍPRAVEK NA ZDOKONALENÍ KŮŽE“, hloubkově hydratuje a obnovuje pleť. Toto luxusní sérum na obličej a oči je plné dvou nejsilnějších hydratačních látek, tedy kolagenu a kyseliny hyaluranové, v podobě mikromolekul. Navíc obsahuje také nový patentovaný pentapeptid skládající se z 3 aminokyselin (lysin, threonin a serin), které intenzivně stimulují syntézu kolagenu a kožní matrix. Pleť je nasycena velkým množstvím vody a posílena kolagenem, díky čemuž získává hladký a zářivý vzhled, viditelnou redukci vrásek a okamžitý přirozený lifting. Sérum na pleti zanechává ochranný průhledný film, který nezpůsobuje ucpávání pórů. Sérum je vhodné pro všechny typy pleti, ale zvlášť se doporučuje pro velmi suchou, dehydratovanou nebo zralou a vrásčitou pleť.

Účinky:

 • působí proti stárnutí pleti
 • vypíná
 • intenzivně hydratuje
 • vyplňuje vrásky
 • zpevňuje
 • zjemňuje
 • rozjasňuje

Složení:

 • kyselina hyaluronová v podobě mikromolekul - hloubkově hydratuje, revitalizuje, regeneruje a zpevňuje, působí proti vráskám
 • mořský kolagen v podobě mikromolekul - zlepšuje odolnost a pružnost pleti, vypíná, hydratuje, zpevňuje a regeneruje
 • pentapeptid-3 - účinně vyhlazuje vrásky
 • hydratační složka - reguluje hydratační účinek přípravku

Typ pleti:
Pro všechny typy pleti včetně těch nejcitlivějších. Zvlášť doporučeno pro velmi suchou a dehydratovanou pleť pro svůj silný hydratační efekt nebo pro zralou a vrásčitou pleť, která potřebuje zpevnit a rozzářit.

Jak aplikovat:
Naneste před denním nebo nočním krémem na celou tvář, krk a dekolt jako masku nebo jenom kolem očí pro zpevnění a vypnutí kůže v této oblasti. Následně naneste svůj oblíbený krém André Zagozda smíchaný v dlani s aktivním vitaminem C 25 % v pudru.

Vlastnosti

Konzistence
sérum
Typ pleti
pro všechny typy pleti, vrásky a zralá pleť
Účinek
anti-age, lifting a zpevnění, rozjasnění
Věk
vrásky, zralá pleť

O značce André Zagozda

Francouzská dermokosmetika André Zagozda využívá pozitivních účinku mořské vody a mořských řas. Fyziologické a chemické složení mořské vody je totiž velmi podobné lidské plazmě. Dermokosmetika André Zagozda z těchto poznatků vychází a přináší vám tak již od roku 2006 opravdu účinné řešení, jak zlepšit stav vaší kůže, zpomalit proces stárnutí a obnovit krásu vašich vlasů.
Laboratoř André Zagozda byla založena v lednu 1990 ve městě Bayonne, což je kousek od jednoho z prvních světových center talasoterapie, což je léčba mořem. Tato oblast je známá pro své průkopnické činnosti v oblasti léčby s mořskou vodou.
Francouzské laboratoře André Zagozda se tak již skoro 30 let zabývají výzkumem mořských extraktů a jejich příznivého působení na lidskou pokožku i celé tělo. Důležitou složkou dermokosmetických přípravků André Zagozda je SEA PLASMA®, což je vysoce koncentrovaný extrakt z řasy Laminaria digitata. Tato řasa má výborné regenerační a hydratační účinky a stimuluje celou řadu procesů.
Složení přípravků André Zagozda je také bohaté na koncentrované esenciální oleje a aktivní výtažky z pozemského povrchu. Součinnost těchto složek násobí sílu a účinnost jednotlivých látek. V laboratořích André Zagozda vznikla nejen účinná dermokosmetika pro obličej, tělo a vlasy, ale také unikátní doplňky stravy, které přispívají k dobrému zdraví a pomáhají při hubnutí. Objevte sílu moře i vy a přispějte tak ke své kráse i zdraví!

Recenze André Zagozda Face