Anastasia Beverly HillsGlow Kit Moonchild paleta rozjasňovačů

Anastasia Beverly Hills Glow Kit Moonchild paleta rozjasňovačů
Anastasia Beverly Hills Glow Kit Moonchild paleta rozjasňovačů
Doprava zdarma
7,4 g
1 479

Skladem | Kód: ABH02839
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 6. 12. 2021
Osobní odběr
středa 8. 12. 2021

Luxusní paletka rozjasňovačů Anastasia Beverly Hills Glow Kit Moonchild vám nabízí odstíny různých barev pro slavnoství příležitost i každodenní líčení.

Vlastnosti:

  • dokonale rozjasňuje tvář
  • krásně pigmentované barvy
  • pudrová textura
  • bohatá pigmentace a intenzivní rozjasnění
  • dodává pleti svěžest

Složení:

  • veganský produkt

Jak používat:
Nanášejte na místa ve tváři, která chcete zdůraznit a projasnit.

Vlastnosti

Odstín
modrý, růžový, stříbrný

Rovnováha, dokonalé proporce a harmonie – to je zlatý řez či poměr, který lidské oko v přírodě, krajině i lidských tvářích instinktivně vyhledává a považuje za ideál krásy. Do světa dekorativní kosmetiky tuto „božskou proporci“ přináší americká značka Anastasia Beverly Hills. Její zakladatelka svojí patentovanou metodou zlatého řezu zažehla doslova revoluci v tvarování obočí. Znalosti estetických principů tak položily základy kosmetiky oblíbené mezi předními světovými vizážisty.

Dokonale uhlazený a kultivovaný vzhled zajišťuje Anastasia Beverly Hills kosmetika už od roku 1997. Značku známou také pod zkratkou ABH tehdy založila Anastasia Soare, když otevřela v Beverly Hills svůj první kosmetický salon. Známé kalifornské město už v názvu značky zůstalo, stejně jako křestní jméno původem rumunské zakladatelky. V roce 2000 pak vznikla i první ucelená řada produktů, které jsou inspirované geometrií zlatého řezu a dokáží vytvořit iluzi obličejové rovnováhy a symetrické krásy.

Ať už je to Anastasia Beverly Hills paletka, Anastasia Beverly Hills gel na obočí, Anastasia Beverly Hills make-up, řasenka či rtěnka, ABH kosmetika vám vždy pomůže vytvořit líčení profesionální kvality, a to klidně v pohodlí vašeho domova. Mezi uznávané a oceňované produkty patří například paletky očních stínů Anastasia Beverly Hills Norvina a Anastasia Beverly Hills Amrezy, pomáda na obočí Anastasia Beverly Hills Dipbrow nebo vosk na obočí Anastasia Beverly Hills Brow Freeze. A rozhodně si nemůžete nechat ujít ani kultovní klasiku mezi tužkami na obočí – Anastasia Beverly Hills Brow Wiz.