Amouage Reflection

dárková sada II.

Amouage Reflection dárková sada II.
Amouage Reflection dárková sada II.
Amouage Reflection dárková sada II.
Doprava zdarma
tělové mléko 100 ml + krém na ruce 100 ml + sprchový gel 100 ml
1 400

Kód: AMU3728 | 2 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Amouage Reflection
tělové mléko 100 ml + krém na ruce 100 ml + sprchový gel 100 ml | 1 400

O značce Amouage

Přepychové vůně Amouage se vyznačují krajní unikátností a naprosto charakteristickou elegancí. Nezávislá značka těchto luxusních niche parfémů dnes sídlí v Londýně, ale její kořeny sahají daleko na Střední východ. Inspiraci Amouage čerpá z bohatého a pestrého dědictví svého místa vzniku – z Ománského sultanátu.

Značku založila v roce 1983 Jeho Výsost Sayyid Hamad bin Hamoud Al Busaid, člen ománské královské rodiny, na základě svého rozhodnutí oživit slávu arabských vůní. Filozofií značky je vytvářet parfémy skutečně umělecké hodnoty. Amouage striktně vybírá pouze nejkvalitnější exotické ingredience, mezi které patří stříbrné kadidlo z Ománu, ojedinělá ománská růže či myrha.

Niche parfémy Amouage jsou komponované v jihofrancouzském Grasse, které je považováno za hlavní město světa parfémů a zajišťuje tedy garanci těch nejvyšších standardů. Následně vůně putují do výroby v Ománu, kde přibližně 2 měsíce probíhá macerace ingrediencí. Na závěr všechny parfémy Amouage podstupují nejvyšší kontrolou kvality a jsou balené téměř výhradně ručně.