Amouage Opus IV parfémovaná voda tester unisex

Značka: Amouage

Tento produkt je TESTER.
Tester je speciální verze, která je balena do bílé krabičky a nemívá kryt rozprašovače. Složení vůně je stejné.
více informací o TESTERU

Varianty Amouage Opus IV

  • Amouage Opus IV parfémovaná voda tester unisex 100 ml parfémovaná voda tester unisex 100 ml 

Další produkty Amouage Opus IV

Nahoru

Popis parfému Amouage Opus IV

Hodnocení

Vzhled flakonu

Výdrž vůně

Intenzita

Celkový dojem

Složení

Hlava

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle. Více informací

citron, grapefruit, mandarinka, koriandrový olej

Srdce

Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny. Více informací

olej elemi, kmín, kardamom, šípek, lístky fialky, růže

Základ

Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den. Více informací

labdanum

Amouage Opus IV je aromatická balzámová vůně pro muže a ženy s hřejivě kořenitou stránkou. Tato parfemovaná voda od nezávislé luxusní značky parfémů sídlící v Londýně a čerpající inspiraci z bohatého a pestrého dědictví svého rodiště v Sultanátu Omán je vynalézavá, inspirující, nadčasově klasická a stejně jako všechny parfémy Amouage se vyznačuje naprosto unikátní inspirativností.

Parfemovaná voda Opus IV patří do luxusní kolekce značky Amouage. Library Collection zahrnuje desítku vůní vytvořených jako nadčasová vonná dobrodružství, která se neohlížejí na momentální módní trendy. Každá z pozoruhodných skvostných vůní z této kolekce oslavující integritu, originalitu a mistrovství se inspiruje vzpomínkami a významnými milníky lidských životních poutí. Parfemované vody Opus jsou označené „kódy“ od I do X naznačujícími jejich status jakožto ucelené dílo v rámci větší kolekce. Všechny se vzpírají běžné klasifikaci, překračují pohlaví a umožňují svému nositeli vytvořit si vlastní unikátní příběh. Kolekce vůní Library Collection je poetickou poctou umění žít.

Parfemovaná voda Amouage Opus IV je nádhernou vysoce nápaditou vůní vytvořenou za účelem rozšiřování specifického povědomí a podpory dobré věci. Od prosince 2010 do stejného měsíce následujícího roku značka Amouage totiž věnovala 50 % zisku z prodeje Opus IV na ománský program boje proti HIV/AIDS (National HIV/AIDS Prevention and Control Program in Oman). Renomovaný návrhář parfémů Jacques Flori stvořil čtvrtý klenot v řadě Library Collection, nadčasově klasická vůně zrozená z dávného umění skutečně mistrovského parfumérství.

Vonná kompozice Amouage Opus IV se v hlavě otevírá jasnými živoucími tóny koriandrového oleje, citronu, mandarinky a grapefruitu. V srdci zavoní exotický olej elemi, kardamom, kmín, šípek, lístky fialky a růže. Základ vůně Opus IV tvoří labdanum. Poselstvím inspirativní a nápadité parfemované vody Opus IV je šíření poznání a boj proti ignoranci. Dokonale vyvážená nápaditá kompozice dokonale ztělesňuje hluboký význam a naději.

Parfemovanou vodu Amouage Opus IV ocení ženy a muži, kteří upřednostňují vůně s pravým poselstvím a naprostou nadčasovostí. Navždy si získá ty, kteří mají rádi aromatické vůně s hřejivě kořenitými notami, a potěší samozřejmě také každého, kdo dokáže ocenit skutečnou kvalitu, originalitu a preciznost v každém kroku výroby parfémů. Opus IV se hodí na den i na večer a to po celý rok. Hřejivá stránka této vůně však nejvíce vynikne v chladnějších měsících. Svému nositeli vždy poskytne dotyk nadčasového stylu a svou unikátností plnou hlubokého významu mu spolehlivě pomůže vystoupit z davu.

Kromě úchvatných vůní, které jsou výsledkem výrobního procesu s těmi nejpřísnějšími standardy kvality, zaujmou všechny parfémy značky Amouage také svým naprosto luxusním balením. Flakon Opus IV přitažlivě oblých tvarů v nádherné matné světlé barvě se zlatými ozdobnými prvky nadchne elegantním vytříbeným designem značícím přepychovost. Balení doplňuje nesmírně stylová, jemnou prostostí sofistikovaná světlá krabička s nápaditým prvkem pečeti.

Amouage Opus IV - nadčasově klasická vůně s významným poselstvím.

Co je tester? Testery se běžně používají v klasických parfumeriích, aby si zákazníci mohli vyzkoušet, jak parfém voní. Protože tedy tester neslouží pro přímý prodej koncovým zákazníkům, není jeho provedení tak barevné a honosné. Tester se od klasického produktu liší pouze tím, že bývá zabalen v bílé krabičce bez potisku, případně je zcela bez obalu a většinou nemívá ochranný vršek rozprašovače. Chcete-li vůní pro sebe a krabičku tedy nepotřebujete, je tester ideální volbou. V případě, že vůni máte pro někoho jako dárek, je vhodnější klasické balení.

Nahoru

O značce Amouage

Parfémy Amouage | Amouage - královská vůně exotiky. Amouage je nezávislá luxusní značka parfémů, která dnes sídlí v Londýně, ale její kořeny sahají na Střední Východ. Čerpá inspiraci z bohatého a pestrého dědictví svého rodiště v Sultanátu Omán, a tak nabízí vůně vyznačující se naprosto unikátní inspirativností.Značku Amouage založila v roce 1983 jeho výsost Sayyid Hamad bin Hamoud Al Busaid, člen ománské královské rodiny, na základě svého rozhodnutí oživit slávu arabských vůní. Amouage Gold, první vůně značky, která se stala nestárnoucí klasikou, byla vytvořena legendárním francouzským tvůrcem parfémů Guyem Robertem. Dnes má Amouage na svém kontě více než deset velmi luxusních parfémů, mezi které patří jedny z nejúchvatnějších exotických vůní na světě.Filozofií Amouage je vytvářet parfémy skutečně umělecké hodnoty. Od těch nejkvalitnějších vzácných a exotických ingrediencí, mezi které patří stříbrné kadidlo z Ománu, ojedinělá ománská růže (Omani Rock Rose) či myrha, až po skutečně luxusní flakony, přepychové parfémy Amouage přináší krajní unikátnost a naprosto charakteristickou eleganci.Nové parfémy Amouage jsou vytvářeny na Jihu Francie, v Grasse, považovaném za hlavní město světa parfémů. To značce zajišťuje garanci těch nejvyšších standardů. Odtud vůně putují do výroby v Ománu, kde probíhá jejich macerace trvající přibližně dva měsíce. Balení, které probíhá téměř výhradně ručně, završuje proces vyznačující se nejvyšší kontrolou kvality a standardy postavenými na konceptu „Made with Love“, čili „vyráběno s láskou“.Amouage značí životní styl, který vyhledávají ti nejnáročnější a nejkritičtější zákazníci z celého světa. Mezi příznivce značky patří členové královských rodin, světoví vůdci a slavné osobnosti ze světa filmu, hudby, módy a sportu. Příkladem mohou být třeba Terrence Howard, Marcia Cross, Randy Quaid, Chris 'Ludacris' Bridges, Benjamin Bratt, Kate Moss, Kimora Simmons či Pierce Brosnan.Amouage značí umění, luxus a pozornost vůči detailům ve vytváření skutečně královských parfémů s vůní exotiky.

Nahoru

Videa k Amouage Opus IV

Nahoru

Hodnocení Amouage Opus IV

Co si o Amouage Opus IV myslíte vy?

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Hodnocení *

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepšísummer niche 2017niche sale