Amouage Miniatures Bottles Collection Men dárková sada II. pro muže

Amouage Miniatures Bottles Collection Men dárková sada II. pro muže
Amouage Miniatures Bottles Collection Men dárková sada II. pro muže
dárková sada II. pro muže

Kód: AMU3648 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Gold, Dia, Ciel, Reflection, Jubilation 25, Beloved

Popis Amouage Miniatures Bottles Collection Men
Složení

Nemůžete se rozhodnout, která vůně vám sedí nejlépe? Pánský parfémový set Amouage Miniatures Bottles Collection Men obsahuje miniaturky několika vůní, díky kterým můžete každý den vonět jinak. Po které sáhnete jako první?

Vlastnosti:

  • obsahuje miniverze produktů
  • vůně vhodná pro každodenní nošení
  • skvěle se hodí jako dárek

Sada obsahuje:

  • parfémovaná voda 6 x 7,5 ml

Složení

Druh vůně
nedefinovaná
Typ sady
dárková sada

O značce Amouage

Přepychové vůně Amouage se vyznačují krajní unikátností a naprosto charakteristickou elegancí. Nezávislá značka těchto luxusních niche parfémů dnes sídlí v Londýně, ale její kořeny sahají daleko na Střední východ. Inspiraci Amouage čerpá z bohatého a pestrého dědictví svého místa vzniku – z Ománského sultanátu.

Značku založila v roce 1983 Jeho Výsost Sayyid Hamad bin Hamoud Al Busaid, člen ománské královské rodiny, na základě svého rozhodnutí oživit slávu arabských vůní. Filozofií značky je vytvářet parfémy skutečně umělecké hodnoty. Amouage striktně vybírá pouze nejkvalitnější exotické ingredience, mezi které patří stříbrné kadidlo z Ománu, ojedinělá ománská růže či myrha.

Niche parfémy Amouage jsou komponované v jihofrancouzském Grasse, které je považováno za hlavní město světa parfémů a zajišťuje tedy garanci těch nejvyšších standardů. Následně vůně putují do výroby v Ománu, kde přibližně 2 měsíce probíhá macerace ingrediencí. Na závěr všechny parfémy Amouage podstupují nejvyšší kontrolou kvality a jsou balené téměř výhradně ručně.

Recenze Amouage Miniatures Bottles Collection Men