Amouage Memoir parfémovaná voda pro ženy

6×
Amouage Memoir parfémovaná voda pro ženy
Amouage Memoir parfémovaná voda pro ženy
Doprava zdarma
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
7 850

Ušetříte 43%
100 ml
4 430

Kód: AMU0150 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pátek 14. 5. 2021
Osobní odběr
Již zítra pátek 14. 5. 2021

Popis Amouage Memoir
Složení

Zachytit a vyjádřit minulost, přítomnost i budoucnost své nositelky je úkolem, kterého se s mimořádnou smyslností zhostila dámská parfémovaná voda Amouage Memoir. Nechte se pohltit vůní nedosažitelné hloubky lidské paměti. Je nekompromisní, sytá a svůdně temná.

  • intenzivní kořenitá vůně
  • sytá, temná a sexy
  • ideální především na večerní nošení

Složení vůně
Kolem centrálního chypre akordu do všech stran rozkvétá bohatství kořeněných tónů kardamomu, růžového pepře a hřebíčku. Hořce zelený tón pelyňku připomíná absint, opojný nápoj avantgardních básníků, a květy růží a jasmínu vykreslují ženské křivky vůně Memoir. Dřevitá linka se rozpíjí v animálním akordu kůže, styraxu a kastorea a splývá s pokožkou nositelky v jedinou vůni tělesné smyslnosti. 

Příběh vůně
Vůně Memoir vzbuzuje úžas stejně jako kouzelné zrcadlo, které dává nahlédnout do minulosti, přítomnosti a budoucnosti. Je inspirovaná existenciálním pocitem, lidskou pamětí a úzkým prostorem mezi mužem a ženou, kteří se magneticky přitahují.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
Druh vůně
chypre

O značce Amouage

Přepychové vůně Amouage se vyznačují krajní unikátností a naprosto charakteristickou elegancí. Nezávislá značka těchto luxusních niche parfémů dnes sídlí v Londýně, ale její kořeny sahají daleko na Střední východ. Inspiraci Amouage čerpá z bohatého a pestrého dědictví svého místa vzniku – z Ománského sultanátu.

Značku založila v roce 1983 Jeho Výsost Sayyid Hamad bin Hamoud Al Busaid, člen ománské královské rodiny, na základě svého rozhodnutí oživit slávu arabských vůní. Filozofií značky je vytvářet parfémy skutečně umělecké hodnoty. Amouage striktně vybírá pouze nejkvalitnější exotické ingredience, mezi které patří stříbrné kadidlo z Ománu, ojedinělá ománská růže či myrha.

Niche parfémy Amouage jsou komponované v jihofrancouzském Grasse, které je považováno za hlavní město světa parfémů a zajišťuje tedy garanci těch nejvyšších standardů. Následně vůně putují do výroby v Ománu, kde přibližně 2 měsíce probíhá macerace ingrediencí. Na závěr všechny parfémy Amouage podstupují nejvyšší kontrolou kvality a jsou balené téměř výhradně ručně.

Recenze Amouage Memoir6