Amouage Honourparfémový extrakt pro ženy

2×
Amouage Honour parfémový extrakt pro ženy
Amouage Honour parfémový extrakt pro ženy
Doprava zdarma
9 279
50 ml
Kód: AMU4365 | 2 ks skladem
1
Dárek pro vás
Využijte dopravu zdarma na veškeré objednávky.
Zásilkovna
pátek 4. 12. 2020
Osobní odběr
pátek 4. 12. 2020

Popis parfému Amouage Honour
Složení

Amouage Honour Woman je květinová vůně pro ženy od nezávislé luxusní značky nikových (niche) parfémů sídlící v Londýně a čerpající inspiraci z bohatého a pestrého dědictví svého rodiště v Sultanátu Omán. Parfém Honour je delikátním a emotivním ztvárněním vůně bílých květů a stejně jako všechny vůně značky Amouage se vyznačuje naprosto unikátní inspirativností.

Parfém Amouage Honour je dílem renomovaných návrhářek vůní Alexandry Carlin a Violaine Collas. Inspirací jim byl slavný tragický příběh Madame Butterfly, gejši, která se provdala za Američana a tři roky marně čekala na jeho návrat. Vůně Honour odkazuje k poslednímu jednání zpracování příběhu v nesmrtelné opeře Giacoma Pucciniho z roku 1904, ve kterém hlavní hrdinka (Cio-Cio-San, zvaná Motýlek, tedy Butterfly) neunese svůj tragický osud a spáchá sebevraždu způsobem harakiri. Opakovaně zpracovaný příběh Madame Butterfly je údajně inspirován skutečným událostmi. Parfém Honour byl stvořen na počest pravdy a krásy a jako věčná ozvěna poetické lásky a hořkosti.

Vonná kompozice parfému Amouage Honour se v kořenité hlavě otevírá akordy koriandru, pepře a rebarbory. V květinovém srdci zavoní karafiát, jasmín, gardénie, tuberóza a konvalinky. Základ sestává z tónů vetiveru, sladké myrhy (opoponax), jantaru, kadidla a kůže. Celkové aroma, vyprávějící mocný vonný příběh, úchvatně propojuje dominantní květinové tóny se smyslnými a balzámovými aspekty. Honour dokonale ztvárňuje osudový moment transformace lásky (Eros) do smrti (Thanatos). „Smrt se ctí,“ provolává hlavní hrdinka příběhu, který vznik nesmírně emotivní vůně Amouge Honour inspiroval, a dodává: „Když už nelze se ctí žít.“

Nesmírně inspirativní, dramatický a současně stoicky elegantní parfém Amouage Honour se hodí pro denní i večerní nošení po celý rok. Své nositelce vždy spolehlivě pomůže podtrhnout její žensky emotivní stránku a dodá jí nádech vzrušující dramatičnosti. Honour si zamilují zejména ženy, které mají rády vůní bílých květů, zejména pak vášnivé gardenie a smyslné tuberózy, a vyzkoušet by ji určitě měly také dámy oceňující vůně plné emotivního významu.

Kromě úchvatných vůní, které jsou výsledkem výrobního procesu s těmi nejpřísnějšími standardy kvality, zaujmou všechny parfémy značky Amouage také svým naprosto luxusním balením. Flakon Honour v čistě bílé barvě se zlatými ozdobnými prvky nadchne elegantním vytříbeným designem značícím přepychovost. Balení doplňuje jemně sofistikovaná světlá krabička s opět zlatými prvky. Vyzkoušejte parfém vysoce originální značky a zamilujte se do vůně inspirované slavným tragickým příběhem o lásce a zradě.

Amouage Honour  – delikátní, emotivní, dramatická a inspirativní vonná óda na nesmrtelný příběh o lásce, zradě a cti.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
pepř, koriandr, rebarbora
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
gardénie, konvalinka, jasmín, tuberóza, karafiát
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambra, kůže, kadidlo, opoponax, vetiver
Druh vůně
orientální, květinová

O značce Amouage

Přepychové vůně Amouage se vyznačují krajní unikátností a naprosto charakteristickou elegancí. Nezávislá značka těchto luxusních niche parfémů dnes sídlí v Londýně, ale její kořeny sahají daleko na Střední východ. Inspiraci Amouage čerpá z bohatého a pestrého dědictví svého místa vzniku – z Ománského sultanátu.

Značku založila v roce 1983 Jeho Výsost Sayyid Hamad bin Hamoud Al Busaid, člen ománské královské rodiny, na základě svého rozhodnutí oživit slávu arabských vůní. Filozofií značky je vytvářet parfémy skutečně umělecké hodnoty. Amouage striktně vybírá pouze nejkvalitnější exotické ingredience, mezi které patří stříbrné kadidlo z Ománu, ojedinělá ománská růže či myrha.

Niche parfémy Amouage jsou komponované v jihofrancouzském Grasse, které je považováno za hlavní město světa parfémů a zajišťuje tedy garanci těch nejvyšších standardů. Následně vůně putují do výroby v Ománu, kde přibližně 2 měsíce probíhá macerace ingrediencí. Na závěr všechny parfémy Amouage podstupují nejvyšší kontrolou kvality a jsou balené téměř výhradně ručně.

Recenze Amouage Honour2