Amouage Honourdárková sada pro muže

Amouage Honour dárková sada pro muže
Amouage Honour dárková sada pro muže
dárková sada pro muže
3 411

Kód: AMU3711 | 3 ks skladem

plnitelný rozprašovač parfémů cestovní 10 ml + parfémovaná voda náplň 2 x 10 ml

1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Amouage Honour
Složení

Nenápadně elegantní parfémovaná voda Amouage Honour vypráví příběh plný silných emocí a vzpomínek. V nevinně bílém flakonu se skrývá vůně smíření a pohnutí operou Madame Butterfly.

  • suchá vůně s pepřem a vzácným dřevem
  • elegantní a moderní
  • vhodná osobní vůně, která potěší vás i okolí

Složení vůně
Paréfémovanou vodu Honour otevírá jiskřivý akord černého a růžového pepře ještě zvýrazněný kadidlem. Svěže a elegantně působí geránium a muškátový oříšek orámované balzamickými a dřevitými tóny.  Sladké elemi se snoubí s fazolí tonkou a zjemňuje mužnou kombinaci pačuli, cedru a vetiveru.

Příběh vůně
Parfémovaná voda Honour je inspirována slavným příběhem Madame Butterfly, gejši, která se provdala za Američana a tři roky marně čekala na jeho návrat. Odkazuje k poslednímu jednání verze příběhu v opeře Giacoma Pucciniho z roku 1904, ve kterém hlavní hrdinka (zvaná Motýlek, tedy Butterfly) neunese svůj tragický osud a spáchá sebevraždu. Pánská varianta Amouage Honour symbolizuje syna Madame Butterfly, kterého si jeho otec odváží do Ameriky. Vypráví příběh dospělého syna, který vzpomíná na svou matku a prožívá určité smíření. Vůně je zároveň žalozpěvem, poctou a apelem na vzpomínky.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
černý pepř, růžový pepř
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
elemi, muškátový oříšek
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
tonka fazole, cedr, kadidlo, pižmo, vetiver, pačuli
Druh vůně
kořenitá, dřevitá
Typ sady
dárková sada

O značce Amouage

Přepychové vůně Amouage se vyznačují krajní unikátností a naprosto charakteristickou elegancí. Nezávislá značka těchto luxusních niche parfémů dnes sídlí v Londýně, ale její kořeny sahají daleko na Střední východ. Inspiraci Amouage čerpá z bohatého a pestrého dědictví svého místa vzniku – z Ománského sultanátu.

Značku založila v roce 1983 Jeho Výsost Sayyid Hamad bin Hamoud Al Busaid, člen ománské královské rodiny, na základě svého rozhodnutí oživit slávu arabských vůní. Filozofií značky je vytvářet parfémy skutečně umělecké hodnoty. Amouage striktně vybírá pouze nejkvalitnější exotické ingredience, mezi které patří stříbrné kadidlo z Ománu, ojedinělá ománská růže či myrha.

Niche parfémy Amouage jsou komponované v jihofrancouzském Grasse, které je považováno za hlavní město světa parfémů a zajišťuje tedy garanci těch nejvyšších standardů. Následně vůně putují do výroby v Ománu, kde přibližně 2 měsíce probíhá macerace ingrediencí. Na závěr všechny parfémy Amouage podstupují nejvyšší kontrolou kvality a jsou balené téměř výhradně ručně.

Recenze Amouage Honour