Amouage Figment parfémovaná voda pro ženy

2×
Amouage Figment parfémovaná voda pro ženy
Amouage Figment parfémovaná voda pro ženy
100 ml

Kód: AMU4152 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Amouage Figment
Složení

Znovu a znovu můžete zažívat pocit luxusu a vznešenosti, který vás zaplaví snad jen ve chvílích, kdy oblékáte šaty s nádhernou květinovou výšivkou. Parfémovaná voda pro ženy Amouage Figment je vonnou interpretací těchto okamžiků a kdykoli vás přenese do iluzorního světa prostřednictvím opojných tónů tuberózy.

  • květinová vůně s výraznými tóny tuberózy a gardénie
  • dámský protějšek pánské parfémované vody Amouage Figment
  • představena v roce 2017

Složení vůně
Vůně Amouage Figment přináší vzrušující pocit z odhalování tajemství, jako když naleznete starodávnou výšivku. Dominantní tóny gardénie a tuberózy jsou ozvláštněny suchým sečuánským pepřem, šafránem a skořicí. Květ lilie přináší chladný, animální tón a akord papyru, kadidla a pačuli vytváří zemitý, temný podklad, který splývá s pokožkou nositelky. 

Příběh vůně
Kreativní ředitel značky Amouage Christopher Chong ve vůni Figment vykresluje holografický obraz snové krajiny inspirované jeho zážitky z Bhútánu. Představil si dramatickou krajinu skal a mořského pobřeží v tlumených barvách jakoby nahlíženou přes divadelní kukátko. Obraz je zahalený do vrstev hedvábné látky a květinových výšivek divadelních kostýmů, které se postupně stávají součástí krajiny v podobě rozkvetlé zahrady.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
Druh vůně
květinová, chypre

O značce Amouage

Přepychové vůně Amouage se vyznačují krajní unikátností a naprosto charakteristickou elegancí. Nezávislá značka těchto luxusních niche parfémů dnes sídlí v Londýně, ale její kořeny sahají daleko na Střední východ. Inspiraci Amouage čerpá z bohatého a pestrého dědictví svého místa vzniku – z Ománského sultanátu.

Značku založila v roce 1983 Jeho Výsost Sayyid Hamad bin Hamoud Al Busaid, člen ománské královské rodiny, na základě svého rozhodnutí oživit slávu arabských vůní. Filozofií značky je vytvářet parfémy skutečně umělecké hodnoty. Amouage striktně vybírá pouze nejkvalitnější exotické ingredience, mezi které patří stříbrné kadidlo z Ománu, ojedinělá ománská růže či myrha.

Niche parfémy Amouage jsou komponované v jihofrancouzském Grasse, které je považováno za hlavní město světa parfémů a zajišťuje tedy garanci těch nejvyšších standardů. Následně vůně putují do výroby v Ománu, kde přibližně 2 měsíce probíhá macerace ingrediencí. Na závěr všechny parfémy Amouage podstupují nejvyšší kontrolou kvality a jsou balené téměř výhradně ručně.

Recenze Amouage Figment2