Amouage Epicparfémový extrakt pro ženy

Amouage Epic parfémový extrakt pro ženy 50 ml
Amouage Epic parfémový extrakt pro ženy 50 ml
parfémový extrakt pro ženy 50 ml

Kód: AMU0185 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Vzácné niche vůně nyní o 15 % levněji s kódem 15scentcz. Pouze do neděle!
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Amouage Epic
Složení

Amouage Epic Woman je orientální květinová vůně pro ženy s výraznou kořenitou stránkou od nezávislé luxusní značky nikových (niche) parfémů sídlící v Londýně a čerpající inspiraci z bohatého a pestrého dědictví svého rodiště v Sultanátu Omán. Parfém Epic je vrcholně luxusní a osudově smyslný a stejně jako všechny vůně značky Amouage se vyznačuje naprosto unikátní inspirativností.

Parfém Amouage Epic je dílem renomovaných návrhářů vůní Cecile Zarokian a Daniela Maurela. Inspirací jim byly legendy o starověké hedvábné stezce z Číny do Arábie. Epic je mistrovskou fúzí hojnosti a smyslnosti Arábie a lyrické intenzity Číny. Luxusní pocit z tohoto parfému připomíná vzácné esence přepravované po dávnověkých obchodních cestách.

Stačí jeden závan bohatých not v otevření Amouage Epic a před našima okouzlenýma očima se rozvine obraz Aladinovy jeskyně naplněné zlatem, perlami, čajem, hedvábím, kořením a vzácným kadidlem. V hlavě vonné kompozice parfému Epic nalezneme akordy kmínu, skořice a oleandru. Srdce tvoří smyslné, medové a lehce temné spojení růže, čaje a pelargonie, doplněné sladce omamnou notou jasmínu. Bohatý základ sestává z tónů jantaru, kadidla, kořene kosatce, pižma, agarového a guajakového dřeva.

Celkové luxusně bujné aroma parfému Epic úchvatně propojuje balzámové a hřejivě a svěže kořenité stránky s dotekem vzácných dřev a nádherným kouřovým aspektem. Kompozice Amouage Epic je naprosto mimořádná a potěší jak milovníky nesmírně vzácného agarového dřeva (úchvatné suroviny s pryskyřičnatým aroma, zvané také orlí dřevo, oud, aoud či oudh a po staletí využívané pro výrobu kadidla a zejména arabských parfémů), tak příznivce jeho spojení s kadidlem a růží. Amouage Epic se vyznačuje stejně osudovou krásou, jakou se pyšnila čínská princezna Turandot, pro kterou beznadějně zamilovaní nápadníci dobrovolně kráčeli do náruče smrti.

Luxusní, bohatý a nesmírně inspirativní parfém Amouage Epic se hodí pro denní i večerní nošení po celý rok. Své nositelce vždy spolehlivě dodá pocit naprosté výjimečnosti a naplní její den mystickou a exotickou atmosférou dávných legend. Epic si zamilují zejména ženy, které mají rády orientální květinové parfémy s výraznou kořenitou stránkou a samozřejmě, jak jsme již naznačili, milovnice úchvatně východního spojení vůní agarového dřeva, kadidla a růže.

Kromě úchvatných vůní, které jsou výsledkem výrobního procesu s těmi nejpřísnějšími standardy kvality, zaujmou všechny parfémy značky Amouage také svým naprosto luxusním balením. Flakon Epic v nádherné tmavozelené barvě se zlatými ozdobnými prvky nadchne elegantním vytříbeným designem značícím přepychovost. Balení doplňuje jemně sofistikovaná světlá krabička s opět zlatými prvky. Vyzkoušejte parfém vysoce originální značky a zamilujte se do vůně inspirované legendární hedvábnou stezkou.

Amouage Epic - bohatá, luxusní a inspirativní vůně pro pravou femme fatale - osudově smyslnou ženu.

Složení

Hlava
skořice, kmín, oleandr
Srdce
čaj, jasmín, damašská růže
Základ
ambra, agarové dřevo, kadidlo, pižmo, kořen kosatce, guajakové dřevo
Druh vůně
orientální, květinová

O značce Amouage

Přepychové vůně Amouage se vyznačují krajní unikátností a naprosto charakteristickou elegancí. Nezávislá značka těchto luxusních niche parfémů dnes sídlí v Londýně, ale její kořeny sahají daleko na Střední východ. Inspiraci Amouage čerpá z bohatého a pestrého dědictví svého místa vzniku – z Ománského sultanátu.

Značku založila v roce 1983 Jeho Výsost Sayyid Hamad bin Hamoud Al Busaid, člen ománské královské rodiny, na základě svého rozhodnutí oživit slávu arabských vůní. Filozofií značky je vytvářet parfémy skutečně umělecké hodnoty. Amouage striktně vybírá pouze nejkvalitnější exotické ingredience, mezi které patří stříbrné kadidlo z Ománu, ojedinělá ománská růže či myrha.

Niche parfémy Amouage jsou komponované v jihofrancouzském Grasse, které je považováno za hlavní město světa parfémů a zajišťuje tedy garanci těch nejvyšších standardů. Následně vůně putují do výroby v Ománu, kde přibližně 2 měsíce probíhá macerace ingrediencí. Na závěr všechny parfémy Amouage podstupují nejvyšší kontrolou kvality a jsou balené téměř výhradně ručně.

Recenze Amouage Epic