Amouage Epic parfémovaná voda (1x plnitelná + 2x náplň) pro muže

Amouage Epic parfémovaná voda (1x plnitelná + 2x náplň) pro muže
Amouage Epic parfémovaná voda (1x plnitelná + 2x náplň) pro muže
Doprava zdarma
3 x 10 ml
3 411

Kód: AMU3535 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Amouage Epic
Složení

Vydejte se na dobrodružnou cestu z Číny do Arábie. Parfémovaná voda pro muže Amouage Epic je inspirována legendami o Hedvábné stezce, která kdysi spojovala právě tyto země. Objevte fascinující exotické tóny vzácných ingrediencí a zanechte v okolí stejně nezapomenutelnou stopu jako pradávná trasa umožňující obchod s luxusními předměty.

  • orientální a dřevitá vůně s kouřovým nádechem
  • dokonale podtrhne vyzrálé muže
  • hodí se na večer i na speciální příležitosti

Příběh vůně
Na začátku se setkáte s kořenitými tóny ze stánků, ve kterých obchodníci nabízejí kardamom, kmín, vzácný šafrán, muškátový oříšek, pikantní růžový pepř i balzamickou myrtu a kadidlo. Posvátná myrha, která se ve vonné kompozici objevuje jako další, připomíná zastávku u starodávného chrámu. K večeru, kdy se poušť ponoří do tmy a teploty padají hluboko dolů, je potřeba se zahřát. Proto se v závěru vůně rozvoní dřevité tóny kůže, cedru, pižma a santalového dřeva.

Příběh vůně
Vůně Amouage Epic, představená v roce 2009, se skrývá v luxusním zeleném flakonu, který připomíná mystické drahé kamení. Vnější obal svým vzhledem odkazuje k přepychovým cestovním zavazadlům z pravé kůže. Filozofií této parfémované vody je ztělesnění a uchování legend o nejstarší obchodní stezce světa.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
muškátový oříšek, růžový pepř, myrta, kardamom, muškátový květ, kadidlo, kmín, šafrán
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
myrha
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
agarové dřevo, kůže, pačuli, santalové dřevo, cedr, pižmo, kastoreum, kadidlo
Druh vůně
orientální, dřevitá

O značce Amouage

Přepychové vůně Amouage se vyznačují krajní unikátností a naprosto charakteristickou elegancí. Nezávislá značka těchto luxusních niche parfémů dnes sídlí v Londýně, ale její kořeny sahají daleko na Střední východ. Inspiraci Amouage čerpá z bohatého a pestrého dědictví svého místa vzniku – z Ománského sultanátu.

Značku založila v roce 1983 Jeho Výsost Sayyid Hamad bin Hamoud Al Busaid, člen ománské královské rodiny, na základě svého rozhodnutí oživit slávu arabských vůní. Filozofií značky je vytvářet parfémy skutečně umělecké hodnoty. Amouage striktně vybírá pouze nejkvalitnější exotické ingredience, mezi které patří stříbrné kadidlo z Ománu, ojedinělá ománská růže či myrha.

Niche parfémy Amouage jsou komponované v jihofrancouzském Grasse, které je považováno za hlavní město světa parfémů a zajišťuje tedy garanci těch nejvyšších standardů. Následně vůně putují do výroby v Ománu, kde přibližně 2 měsíce probíhá macerace ingrediencí. Na závěr všechny parfémy Amouage podstupují nejvyšší kontrolou kvality a jsou balené téměř výhradně ručně.

Recenze Amouage Epic