American Crew Trichology

obnovující šampon pro hustotu vlasů

American Crew Trichology obnovující šampon pro hustotu vlasů
American Crew Trichology obnovující šampon pro hustotu vlasů
American Crew Trichology obnovující šampon pro hustotu vlasů
250 ml
197

Kód: ACR1379 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
American Crew Trichology
250 ml | 197

Popis kosmetiky American Crew Trichology

Popis:
American Crew Trichology obnovující šampon pro hustotu vlasů umí víc než jen čistit nečistoty a pokožku hlavy. Unikátní složení šamponu navrací vlasům hustotu, zvětšuje jejich objem a dodává jim odolnost. Pomocí účinných látek, jako je provitamin B5 nebo zinek, vlasy hloubkově vyživuje a posiluje. American Crew Trichology obnovující šampon pro hustotu vlasů je kvalitní vlasová péče s vyváženým složením. Vlasy zanechává silné a čisté. Díky peprmintovému oleji přináší příjemné osvěžení nejen pro pokožku hlavy, ale i smysly.

Účinky:

  • důkladně čistí vlasy a pokožku hlavy
  • navrací vlasům hustotu
  • zvětšuje objem
  • vyživuje
  • zvyšuje odolnost vlasového vlákna

Složení:

  • provitamin B5 – podporuje růst zdravých vlasů
  • peprmintový olej – osvěžuje
  • zinek – posiluje vlasové vlákno

Typ vlasů:
Vhodné pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Naneste na vlhké vlasy a napěňte. Poté důkladně opláchněte.

Vlastnosti

Typ vlasů
všechny typy vlasů
Účinek
výživa a regenerace

O značce American Crew

Kosmetika American Crew – revoluce v úpravě zevnějšku mužů. Značka American Crew se zrodila roku 1994, kdy se stylista a holič David Raccuglia rozhodl provést revoluci v kadeřnictví a úpravě zevnějšku mužů. Dnes se v téměř 60 zemích světa prodávají pod značkou American Crew přípravky pro péči o pleť a úpravu vlasů vyznačující se nepopiratelnou kvalitou a účinností. 

David Raccuglia, výrazná osobnost ve světě vysokého stylu, se svou značkou American Crew neúnavně pomáhá pánským kadeřníkům a stylistům posouvat jejich služby na zcela novou úroveň. Filosofií, která za tímto úsilím stojí, je vědomí, že se stále více mužů skutečně zajímá o to, jak to vypadají, a tento trend mužů budujících svou image se prolíná všemi věkovými a demografickými skupinami.

American Crew není jen life-stylovou značkou a dodavatelem do salonů krásy. Je milníkem v historii péče o zevnějšek mužů a vedoucí salonní značkou vytvořenou pro muže specificky podle požadavků profesionálních stylistů. Zakládá si na své inovativnosti a neustálém průkopnictví nejnovějších stylů. Značku American Crew milují profesionální kadeřníci i celebrity a její zástupci patří k těm, kdo udává tón a trendy v úpravě mužského zevnějšku.