American Crew Shaving

gel na holení pro citlivou pleť

American Crew Shaving gel na holení pro citlivou pleť
American Crew Shaving gel na holení pro citlivou pleť
American Crew Shaving gel na holení pro citlivou pleť
150 ml
224

Kód: ACR1456 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
American Crew Shaving
150 ml | 224

Popis kosmetiky American Crew Shaving

Klasické holení se těší stále větší oblibě. Produkt American Crew Shaving Shaving je nezbytným kouskem do vaší kosmetické výbavy.

Vlastnosti:

  • pomáhá k hladkému a preciznímu oholení
  • zamezuje podráždění pleti
  • hydratuje a nevysušuje pleť

Vlastnosti

Konzistence
gel
Typ pleti
citlivá, pro všechny typy pleti včetně citlivé

O značce American Crew

Kosmetika American Crew – revoluce v úpravě zevnějšku mužů. Značka American Crew se zrodila roku 1994, kdy se stylista a holič David Raccuglia rozhodl provést revoluci v kadeřnictví a úpravě zevnějšku mužů. Dnes se v téměř 60 zemích světa prodávají pod značkou American Crew přípravky pro péči o pleť a úpravu vlasů vyznačující se nepopiratelnou kvalitou a účinností. 

David Raccuglia, výrazná osobnost ve světě vysokého stylu, se svou značkou American Crew neúnavně pomáhá pánským kadeřníkům a stylistům posouvat jejich služby na zcela novou úroveň. Filosofií, která za tímto úsilím stojí, je vědomí, že se stále více mužů skutečně zajímá o to, jak to vypadají, a tento trend mužů budujících svou image se prolíná všemi věkovými a demografickými skupinami.

American Crew není jen life-stylovou značkou a dodavatelem do salonů krásy. Je milníkem v historii péče o zevnějšek mužů a vedoucí salonní značkou vytvořenou pro muže specificky podle požadavků profesionálních stylistů. Zakládá si na své inovativnosti a neustálém průkopnictví nejnovějších stylů. Značku American Crew milují profesionální kadeřníci i celebrity a její zástupci patří k těm, kdo udává tón a trendy v úpravě mužského zevnějšku.