American Crew Shave & Beard Precision Shave Gel gel na holení pro citlivou pleť

American Crew Shave & Beard Precision Shave Gel gel na holení pro citlivou pleť
American Crew Shave & Beard Precision Shave Gel gel na holení pro citlivou pleť
233
150 ml
Kód: ACR1456 | Skladem

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

1
Zásilkovna
pondělí 10. 5. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 9. 5. 2021

Popis American Crew Shave & Beard Precision Shave Gel
Vlastnosti

Klasické holení se těší stále větší oblibě. Produkt American Crew Shave & Beard Precision Shave Gel je nezbytným kouskem do vaší kosmetické výbavy.

Vlastnosti:

  • pomáhá k hladkému a preciznímu oholení
  • zamezuje podráždění pleti
  • hydratuje a nevysušuje pleť

Vlastnosti

Konzistence
gel
Typ pleti
citlivá, pro všechny typy pleti

O značce American Crew

Kosmetika American Crew – revoluce v úpravě zevnějšku mužů. Značka American Crew se zrodila roku 1994, kdy se stylista a holič David Raccuglia rozhodl provést revoluci v kadeřnictví a úpravě zevnějšku mužů. Dnes se v téměř 60 zemích světa prodávají pod značkou American Crew přípravky pro péči o pleť a úpravu vlasů vyznačující se nepopiratelnou kvalitou a účinností. 

David Raccuglia, výrazná osobnost ve světě vysokého stylu, se svou značkou American Crew neúnavně pomáhá pánským kadeřníkům a stylistům posouvat jejich služby na zcela novou úroveň. Filosofií, která za tímto úsilím stojí, je vědomí, že se stále více mužů skutečně zajímá o to, jak to vypadají, a tento trend mužů budujících svou image se prolíná všemi věkovými a demografickými skupinami.

American Crew není jen life-stylovou značkou a dodavatelem do salonů krásy. Je milníkem v historii péče o zevnějšek mužů a vedoucí salonní značkou vytvořenou pro muže specificky podle požadavků profesionálních stylistů. Zakládá si na své inovativnosti a neustálém průkopnictví nejnovějších stylů. Značku American Crew milují profesionální kadeřníci i celebrity a její zástupci patří k těm, kdo udává tón a trendy v úpravě mužského zevnějšku.

Recenze American Crew Shave & Beard Precision Shave Gel