American Crew Fortifying Serum posilující sérum

American Crew Fortifying Serum posilující sérum
American Crew Fortifying Serum posilující sérum
100 ml

Kód: ACR02171 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Nakupte alespoň tři produkty vlasové péče a získejte slevu 15 %. Sleva se vám automaticky odečte v košíku a nevztahuje se na produkty v akci a ve výprodeji.

Popis American Crew Fortifying Serum
Vlastnosti

Bezoplachový přípravek American Crew Fortifying Serum poskytne vašim vlasům potřebnou péči, která jim schází.

Vlastnosti:

  • zvyšuje hustotu a sílu vlasů
  • zabraňuje třepení konečků
  • kvalitativně zlepšuje strukturu vlasu

Jak používat:
Aplikujte přímo na pokožku hlavy do suchých nebo umytých a ručníkem vysušených vlasů. Neoplachujte.

Vlastnosti

Typ vlasů
všechny typy vlasů
Účinek
hustota a vitalita, objem vlasů, prevence roztřepených konečků
Typ pokožky hlavy
všechny typy vlasové pokožky

O značce American Crew

Kosmetika American Crew – revoluce v úpravě zevnějšku mužů. Značka American Crew se zrodila roku 1994, kdy se stylista a holič David Raccuglia rozhodl provést revoluci v kadeřnictví a úpravě zevnějšku mužů. Dnes se v téměř 60 zemích světa prodávají pod značkou American Crew přípravky pro péči o pleť a úpravu vlasů vyznačující se nepopiratelnou kvalitou a účinností. 

David Raccuglia, výrazná osobnost ve světě vysokého stylu, se svou značkou American Crew neúnavně pomáhá pánským kadeřníkům a stylistům posouvat jejich služby na zcela novou úroveň. Filosofií, která za tímto úsilím stojí, je vědomí, že se stále více mužů skutečně zajímá o to, jak to vypadají, a tento trend mužů budujících svou image se prolíná všemi věkovými a demografickými skupinami.

American Crew není jen life-stylovou značkou a dodavatelem do salonů krásy. Je milníkem v historii péče o zevnějšek mužů a vedoucí salonní značkou vytvořenou pro muže specificky podle požadavků profesionálních stylistů. Zakládá si na své inovativnosti a neustálém průkopnictví nejnovějších stylů. Značku American Crew milují profesionální kadeřníci i celebrity a její zástupci patří k těm, kdo udává tón a trendy v úpravě mužského zevnějšku.

Recenze American Crew Fortifying Serum