American Crew Styling Alternator vlasový sprej pro fixaci a tvar

3×
American Crew Styling Alternator vlasový sprej pro fixaci a tvar
American Crew Styling Alternator vlasový sprej pro fixaci a tvar
100 ml
227

Kód: ACR1363 | Skladem

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

1
Zásilkovna
pondělí 8. 3. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 7. 3. 2021

Popis produktu American Crew Styling Alternator
Vlastnosti

Popis:

Nový hit American Crew Classic Alternator pánský vlasový stylingový sprej je jediný svého druhu. Poskytuje celodenní fixaci a zajišťuje přirozený vzhled a spolehlivé držení vlasů v požadovaném tvaru. Muži ocení jeho jednoduchou aplikaci bez použití dalšího přípravku. Vlasy jsou flexibilní po celý den. Vlasy neslepuje a dodává jim zdravý lesk.

Dejte svým vlasům nový rozměr s unikátním Alternator Controllable Styling Sprey od americké značky American Crew!

Účinky:

  • fixuje
  • tvaruje
  • dodává lesk

Složení:

polymerní báze – dodává vlasu tvárnost a lesk

Typ vlasů:

Vhodný pro všechny typy vlasů. Pro vlasy bez tvaru.

Jak aplikovat:

Aplikujte do mokrých nebo suchých vlasů a stylujte do požadovaného tvaru. Podle potřeby aplikujte vícekrát denně.

Vlastnosti

Druh balení
sprej
Typ vlasů
všechny typy vlasů
Účinek
lesk a hebkost

O značce American Crew

Kosmetika American Crew – revoluce v úpravě zevnějšku mužů. Značka American Crew se zrodila roku 1994, kdy se stylista a holič David Raccuglia rozhodl provést revoluci v kadeřnictví a úpravě zevnějšku mužů. Dnes se v téměř 60 zemích světa prodávají pod značkou American Crew přípravky pro péči o pleť a úpravu vlasů vyznačující se nepopiratelnou kvalitou a účinností. 

David Raccuglia, výrazná osobnost ve světě vysokého stylu, se svou značkou American Crew neúnavně pomáhá pánským kadeřníkům a stylistům posouvat jejich služby na zcela novou úroveň. Filosofií, která za tímto úsilím stojí, je vědomí, že se stále více mužů skutečně zajímá o to, jak to vypadají, a tento trend mužů budujících svou image se prolíná všemi věkovými a demografickými skupinami.

American Crew není jen life-stylovou značkou a dodavatelem do salonů krásy. Je milníkem v historii péče o zevnějšek mužů a vedoucí salonní značkou vytvořenou pro muže specificky podle požadavků profesionálních stylistů. Zakládá si na své inovativnosti a neustálém průkopnictví nejnovějších stylů. Značku American Crew milují profesionální kadeřníci i celebrity a její zástupci patří k těm, kdo udává tón a trendy v úpravě mužského zevnějšku.

Recenze American Crew Styling Alternator3