American Crew Classic

kosmetická sada VII.

American Crew Classic kosmetická sada VII.
American Crew Classic kosmetická sada VII.
American Crew Classic kosmetická sada VII.
kosmetická sada VII.
409

Kód: ACR1467 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: hydratační šampon pro každodenní mytí 250 ml + gel na vlasy pro silné zpevnění 250 ml

ks
Večerní doručení Ostrava
pondělí 17. 12. 2018
Osobní odběr
Již dnes
American Crew Classic
kosmetická sada VII. | 409

Vlastnosti

Typ sady
kosmetická sada
Typ vlasů
všechny typy vlasů

O značce American Crew

Kosmetika American Crew – revoluce v úpravě zevnějšku mužů. Značka American Crew se zrodila roku 1994, kdy se stylista a holič David Raccuglia rozhodl provést revoluci v kadeřnictví a úpravě zevnějšku mužů. Dnes se v téměř 60 zemích světa prodávají pod značkou American Crew přípravky pro péči o pleť a úpravu vlasů vyznačující se nepopiratelnou kvalitou a účinností. 

David Raccuglia, výrazná osobnost ve světě vysokého stylu, se svou značkou American Crew neúnavně pomáhá pánským kadeřníkům a stylistům posouvat jejich služby na zcela novou úroveň. Filosofií, která za tímto úsilím stojí, je vědomí, že se stále více mužů skutečně zajímá o to, jak to vypadají, a tento trend mužů budujících svou image se prolíná všemi věkovými a demografickými skupinami.

American Crew není jen life-stylovou značkou a dodavatelem do salonů krásy. Je milníkem v historii péče o zevnějšek mužů a vedoucí salonní značkou vytvořenou pro muže specificky podle požadavků profesionálních stylistů. Zakládá si na své inovativnosti a neustálém průkopnictví nejnovějších stylů. Značku American Crew milují profesionální kadeřníci i celebrity a její zástupci patří k těm, kdo udává tón a trendy v úpravě mužského zevnějšku.