American Crew Acumen péče o pokožku hlavy pro muže

American Crew Acumen péče o pokožku hlavy pro muže
American Crew Acumen péče o pokožku hlavy pro muže
100 ml
569

Kód: ACR02132 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis American Crew Acumen
Vlastnosti

Bezoplachový přípravek American Crew Acumen poskytne vašim vlasům potřebnou péči, která jim schází.

Vlastnosti:

  • má regenerační účinek
  • aktivuje činnost vlasových kořínků
  • přípravek je speciálně vyvinut pro muže

Jak používat:
Naneste na umyté, ručníkem vysušené vlasy. Důkladně promasírujte a neoplachujte. Následně upravte vlasy obvyklým způsobem.

Vlastnosti

Konzistence
emulze
Typ vlasů
všechny typy vlasů
Účinek
zklidnění, revitalizace, výživa
Typ pokožky hlavy
všechny typy vlasové pokožky

O značce American Crew

Kosmetika American Crew – revoluce v úpravě zevnějšku mužů. Značka American Crew se zrodila roku 1994, kdy se stylista a holič David Raccuglia rozhodl provést revoluci v kadeřnictví a úpravě zevnějšku mužů. Dnes se v téměř 60 zemích světa prodávají pod značkou American Crew přípravky pro péči o pleť a úpravu vlasů vyznačující se nepopiratelnou kvalitou a účinností. 

David Raccuglia, výrazná osobnost ve světě vysokého stylu, se svou značkou American Crew neúnavně pomáhá pánským kadeřníkům a stylistům posouvat jejich služby na zcela novou úroveň. Filosofií, která za tímto úsilím stojí, je vědomí, že se stále více mužů skutečně zajímá o to, jak to vypadají, a tento trend mužů budujících svou image se prolíná všemi věkovými a demografickými skupinami.

American Crew není jen life-stylovou značkou a dodavatelem do salonů krásy. Je milníkem v historii péče o zevnějšek mužů a vedoucí salonní značkou vytvořenou pro muže specificky podle požadavků profesionálních stylistů. Zakládá si na své inovativnosti a neustálém průkopnictví nejnovějších stylů. Značku American Crew milují profesionální kadeřníci i celebrity a její zástupci patří k těm, kdo udává tón a trendy v úpravě mužského zevnějšku.

Recenze American Crew Acumen