American Crew Acumenpéče o pokožku hlavy pro muže

American Crew Acumen péče o pokožku hlavy pro muže
American Crew Acumen péče o pokožku hlavy pro muže
100 ml

Kód: ACR02132 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Při vaší objednávce nad 1 200 Kč si můžete v košíku vybrat jednu z oblíbených past od MEDIBLANC.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu American Crew Acumen
Vlastnosti

Bezoplachový přípravek American Crew Acumen poskytne vašim vlasům potřebnou péči, která jim schází.

Vlastnosti:

  • má regenerační účinek
  • aktivuje činnost vlasových kořínků
  • přípravek je speciálně vyvinut pro muže

Jak používat:
Naneste na umyté, ručníkem vysušené vlasy. Důkladně promasírujte a neoplachujte. Následně upravte vlasy obvyklým způsobem.

Vlastnosti

Konzistence
emulze
Typ vlasů
všechny typy vlasů
Účinek
zklidnění, revitalizace, výživa
Typ pokožky hlavy
všechny typy vlasové pokožky

O značce American Crew

Kosmetika American Crew – revoluce v úpravě zevnějšku mužů. Značka American Crew se zrodila roku 1994, kdy se stylista a holič David Raccuglia rozhodl provést revoluci v kadeřnictví a úpravě zevnějšku mužů. Dnes se v téměř 60 zemích světa prodávají pod značkou American Crew přípravky pro péči o pleť a úpravu vlasů vyznačující se nepopiratelnou kvalitou a účinností. 

David Raccuglia, výrazná osobnost ve světě vysokého stylu, se svou značkou American Crew neúnavně pomáhá pánským kadeřníkům a stylistům posouvat jejich služby na zcela novou úroveň. Filosofií, která za tímto úsilím stojí, je vědomí, že se stále více mužů skutečně zajímá o to, jak to vypadají, a tento trend mužů budujících svou image se prolíná všemi věkovými a demografickými skupinami.

American Crew není jen life-stylovou značkou a dodavatelem do salonů krásy. Je milníkem v historii péče o zevnějšek mužů a vedoucí salonní značkou vytvořenou pro muže specificky podle požadavků profesionálních stylistů. Zakládá si na své inovativnosti a neustálém průkopnictví nejnovějších stylů. Značku American Crew milují profesionální kadeřníci i celebrity a její zástupci patří k těm, kdo udává tón a trendy v úpravě mužského zevnějšku.

Recenze American Crew Acumen