American Crew 24 Hour, sprchový gel s deodoračním účinkem 24h | notino.cz

American Crew 24 Hour

sprchový gel s deodoračním účinkem 24h

American Crew 24 Hour sprchový gel s deodoračním účinkem 24h
American Crew 24 Hour sprchový gel s deodoračním účinkem 24h
American Crew 24 Hour sprchový gel s deodoračním účinkem 24h
450 ml
168CZK

Kód: ACR1355 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky American Crew 24 Hour

Popis:
Sprchový gel s deodoračním účinkem 24 h patří do portfolia proslulé značky kosmetických produktů pro muže American Crew, charakteristické špičkovou kvalitou a účinností. Filozofií značky American Crew je poskytovat mužům nástroje, které potřebují ke každodennímu vytváření stylového, mužného vzhledu. Sprchový gel s deodoračním účinkem 24 h, vytvořený pro specifické potřeby mužské pokožky, dokonale čistí celé tělo a současně mu zajistí svěžest na dobu až 24 hodin. Tento unikátní sprchový gel s dlouhotrvajícími účinky pomáhá regulovat nežádoucí zápach způsobený mikroorganismy, bojuje proti bakteriím a současně pokožku mužského těla nejen osvěžuje, ale také zklidňuje. Díky svému unikátnímu složení s obsahem citrátu stříbra, silic máty peprné, neionogenních povrchově aktivních látek a čisticích látek zajistí sprchový gel American Crew každému muži čistotu, svěžest a příjemnou vůni po celý den. Se sprchovým gelem s deodoračním účinkem 24 h American Crew budete vyzařovat svěžest a čistotu po celý den!

Účinky:

  • čistí mužskou pokožku celého těla
  • reguluje nežádoucí tělesný pach a odstraňuje bakterie
  • dodává dlouhotrvající svěžest a vůni
  • zklidňuje pokožku

Složení:

  • citrát stříbra
  • silice máty peprné
  • listy kajeputu střídavolistého
  • neionogenní povrchově aktivní látky
  • čisticí látky

Typ pokožky:
Pro všechny typy mužské pokožky.

Jak aplikovat:
Naneste sprchový gel na navlhčenou pokožku, napěňte a následně důkladně opláchněte.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce American Crew

Kosmetika American Crew – revoluce v úpravě zevnějšku mužů. Značka American Crew se zrodila roku 1994, kdy se stylista a holič David Raccuglia rozhodl provést revoluci v kadeřnictví a úpravě zevnějšku mužů. Dnes se v téměř 60 zemích světa prodávají pod značkou American Crew přípravky pro péči o pleť a úpravu vlasů vyznačující se nepopiratelnou kvalitou a účinností. 

David Raccuglia, výrazná osobnost ve světě vysokého stylu, se svou značkou American Crew neúnavně pomáhá pánským kadeřníkům a stylistům posouvat jejich služby na zcela novou úroveň. Filosofií, která za tímto úsilím stojí, je vědomí, že se stále více mužů skutečně zajímá o to, jak to vypadají, a tento trend mužů budujících svou image se prolíná všemi věkovými a demografickými skupinami.

American Crew není jen life-stylovou značkou a dodavatelem do salonů krásy. Je milníkem v historii péče o zevnějšek mužů a vedoucí salonní značkou vytvořenou pro muže specificky podle požadavků profesionálních stylistů. Zakládá si na své inovativnosti a neustálém průkopnictví nejnovějších stylů. Značku American Crew milují profesionální kadeřníci i celebrity a její zástupci patří k těm, kdo udává tón a trendy v úpravě mužského zevnějšku.

Menu