Alva Skin Care

jojobový olej pro citlivou pokožku

Alva Skin Care jojobový olej pro citlivou pokožku
Alva Skin Care jojobový olej pro citlivou pokožku
125 ml

Kód: ALV1156 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Alva Skin Care
125 ml

Vlastnosti

Kdy používat
na den, na den i noc, na noc
Konzistence
olej
Ochrana proti slunci
bez SPF
Typ oleje
ostatní rostlinné oleje
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ pokožky
citlivá
Účinek
hydratace, zklidnění
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Alva

Značka Alva z dolnosaského Osnabrücku úspěšně působí na trhu již od roku 1988. Nabízí široké spektrum kosmetických přípravků, od běžné denní péče, až po speciální kosmetické přípravky na ošetření vlasů. Kosmetika je rozdělena do jednotlivých řad, kde si přijdou na své ženy i muži.
Přírodní kosmetika s bohatým složením ošetří vás obličej, ztvrdlou pokožku na nohách, zdokonalí vaše vlasy nebo vám pomůže v boji proti akné. Firma Alva má vlastní vývojový tým, který je v neustálém kontaktu s univerzitními profesory, vědci, dermatology i lékaři. Kosmetická značka Alva používá k výrobě svých přípravků výhradně dlouhodobě prověřené přírodní látky, které jsou zpracovávány v co nejpřirozenějším stavu, aby si zachovaly své silné účinky.
Firma Alva disponuje díky svému majiteli vlastní plantáží s čajovníky, kterou si založil, aby vstupní suroviny pro výrobu přípravků byly zaručeně v té nejlepší BIO kvalitě. Vyzkoušejte kosmetické přípravky, které mají vysokou účinnost, perfektní snášenlivost a jejich skvělé výsledky jsou viditelné brzy po použití!