Allerco Molecule Regen7mycí gel na obličej a tělo

Allerco Molecule Regen7 mycí gel na obličej a tělo
Allerco Molecule Regen7 mycí gel na obličej a tělo
200 ml

Kód: ALE0007 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Složení
  • O značce
  • Recenze

Vlastnosti

Typ pleti
suchá, citlivá, atopická a ekzematická
Typ pokožky
alergická, atopická, podrážděná, suchá, citlivá

O značce Allerco

Pokožka se sklonem k podráždění a alergiím vyžaduje zvláštní pozornost, zejména pokud jde o citlivou pokožku dětí a batolat. Polská značka Allerco uvedla na trh své přípravky vyrobené pomocí nejmodernějších technologií, které pomáhají odstraňovat problémy se suchou, citlivou nebo atopickou pokožkou a pokožkou náchylnou k podráždění.
Jako jediná značka na trhu má ve svém složení Regen7 molekuly, patentované fyziologické látky, které mají svůj původ ve vitaminech a jsou naprosto bezpečné pro pokožku dospělých, dětí i kojenců. Výrobky značky Allerco jsou hypoalergenní, neobsahují žádnou parfemaci ani barviva. Šetrné přípravky dodávají pokožce dlouhodobou hydrataci a významně snižují drsnost a suchost kůže.
Jedinečným způsobem upravují lipidový plášť a obnovují přirozenou hydratační rovnováhu pokožky. Přípravky jsou dermatologicky testovány a jsou doporučovány k používání již od kojeneckého věku. Pečujte o pokožku dospělých i dětí pomocí unikátních přípravků, aby byla hedvábně jemná, zdravá a krásná!

Recenze Allerco Molecule Regen7