Alfaparf Milano Thermae SPA

péče o pokožku hlavy před barvením

Alfaparf Milano Thermae SPA péče o pokožku hlavy před barvením
Alfaparf Milano Thermae SPA péče o pokožku hlavy před barvením
6 x 13 ml

Kód: ALF1254 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Alfaparf Milano Thermae SPA
6 x 13 ml

Popis produktu Alfaparf Milano Thermae SPA

Popis:
Péče o pokožku hlavy před barvením Alfaparf Milano Thermae SPA připraví pokožku a vlasy pro barvení. Přípravek Alfaparf Milano Thermae SPA  chrání pokožku hlavy před zásaditosti krému během aplikace. Pokožka hlavy je perfektně chráněna. Balení obsahuje 6 lahviček. S tímto produktem bude barvení zábava!

Účinky:

  • chrání pokožku hlavy před chemickým zásahem

Typ vlasů:
Vhodné pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Nanášejte vklepáváním a vmasírováváním přípravku přímo do pokožky hlavy. Snažte se o co nejrovnoměrnější pokrytí vlasové pokožky.

Vlastnosti

Konzistence
fluid
Typ vlasů
barvené vlasy
Účinek
výživa a regenerace

O značce Alfaparf Milano

Alfaparf Milano – profesionalita a italský styl ve vlasové péči. Alfaparf Milano je přední italská značka profesionálních vlasových produktů. Prostředky pro vlasovou péči, styling a barvy na vlasy vyvíjí již 30 let ve spolupráci s předními světovými kadeřníky a salóny krásy. Za každým produktem stojí ty nejvyspělejší technologie a hluboká znalost trhu a potřeb vlasových profesionálů i všech ostatních zákazníků.

Všechny produkty značky Alfaparf Milano se vyznačují tou nejvyšší kvalitou díky dlouhodobému výzkumu a certifikovaným inovacím. Jak již naznačuje jméno jedné z nejvýznamnějších módních metropolí na světě v jejím názvu, značka Alfaparf Milano je také zárukou sledování těch nejžhavějších trendů.

Chcete-li dopřát svým vlasům kvalitní péči a moderní úpravu v italském stylu, nemůžete sáhnout vedle, když si vyberete ze široké nabídky šamponů, kondicionérů, regeneračních masek, obnovujících sér, stylingových gelů, laků, vosků a dalších produktů značky Alfaparf Milano pro každou potřebu vašich vlasů. Alfaparf Milano, to je každodenní úsilí o to, aby vaše vlasy dostávaly jen to nejlepší. Ve spolupráci s vlasovými profesionály z celého světa.