Alfaparf Milano Style Stories The Range Hairspray

lak na vlasy s extra silnou fixací

Alfaparf Milano Style Stories The Range Hairspray lak na vlasy s extra silnou fixací
Alfaparf Milano Style Stories The Range Hairspray lak na vlasy s extra silnou fixací
Alfaparf Milano Style Stories The Range Hairspray lak na vlasy s extra silnou fixací
Extreme Hairspray 500 ml
354

Kód: ALF01440 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Alfaparf Milano Style Stories The Range Hairspray
Extreme Hairspray 500 ml | 354

Popis kosmetiky Alfaparf Milano Style Stories The Range Hairspray

Lak na vlasy Alfaparf Milano Style Stories zafixuje váš účes po dlouhou dobu a zajistí tak maximální kontrolu nad vašimi vlasy.

Vlastnosti:

  • důkladně fixuje všechny typy vlasů a účesů
  • nezanechává ve vlasech zbytky a snadno se vyčesává
  • zachová pružnost a nezatěžuje vlasy
  • extra silná fixace

Jak používat:
Před použitím důkladně protřepejte. Nastříkejte na suché vlasy ze vzdálenosti 30 cm. Pro dosažení maximálního objemu nastříkejte přímo ke kořínkům.

Vlastnosti

Účinek
definice a textura, fixace

O značce Alfaparf Milano

Alfaparf Milano – profesionalita a italský styl ve vlasové péči. Alfaparf Milano je přední italská značka profesionálních vlasových produktů. Prostředky pro vlasovou péči, styling a barvy na vlasy vyvíjí již 30 let ve spolupráci s předními světovými kadeřníky a salóny krásy. Za každým produktem stojí ty nejvyspělejší technologie a hluboká znalost trhu a potřeb vlasových profesionálů i všech ostatních zákazníků.

Všechny produkty značky Alfaparf Milano se vyznačují tou nejvyšší kvalitou díky dlouhodobému výzkumu a certifikovaným inovacím. Jak již naznačuje jméno jedné z nejvýznamnějších módních metropolí na světě v jejím názvu, značka Alfaparf Milano je také zárukou sledování těch nejžhavějších trendů.

Chcete-li dopřát svým vlasům kvalitní péči a moderní úpravu v italském stylu, nemůžete sáhnout vedle, když si vyberete ze široké nabídky šamponů, kondicionérů, regeneračních masek, obnovujících sér, stylingových gelů, laků, vosků a dalších produktů značky Alfaparf Milano pro každou potřebu vašich vlasů. Alfaparf Milano, to je každodenní úsilí o to, aby vaše vlasy dostávaly jen to nejlepší. Ve spolupráci s vlasovými profesionály z celého světa.