Alfaparf Milano Style for You (S4U)

vosk na vlasy pro lesk

Alfaparf Milano Style for You (S4U) vosk na vlasy pro lesk
Alfaparf Milano Style for You (S4U) vosk na vlasy pro lesk
75 g

Kód: ALF0681 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Alfaparf Milano Style for You (S4U)
75 g

Popis kosmetiky Alfaparf Milano Style for You (S4U)

Popis:
Alfaparf Milano S4U je profesionální stylingový vosk na vlasy. Dokonale vyzdvihne detaily vašeho trendy účesu nebo je bezchybně zachytí v pohybu. Řada Style For You vyjadřuje dynamičnost a díky stylingovému krémovému vosku na vlasy, vytvoříte bez problémů perfektní nadčasový účes každý den. Vlasy budou zářivě lesklé a navíc dostanou tu nejlepší ochranu před sluncem s pomocí spolehlivého UV filtru.

Účinky:

  • dlouhotrvající fixace
  • perfektní zachycení detailů účesu
  • ochrana před UV paprsky
  • dodá vlasům lesk a nadčasovost

Typ vlasů:
Vhodné pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Požadované množství vosku nejprve rozetřete mezi prsty. Aplikujte na mírně vlhké vlasy a vytvořte rozmanité pružné tvary. Pro vyzdvižení detailů hotového účesu nebo úpravě, nanášejte na suché vlasy.

Vlastnosti

Konzistence
vosk
Účinek
lesk a hebkost

O značce Alfaparf Milano

Alfaparf Milano – profesionalita a italský styl ve vlasové péči. Alfaparf Milano je přední italská značka profesionálních vlasových produktů. Prostředky pro vlasovou péči, styling a barvy na vlasy vyvíjí již 30 let ve spolupráci s předními světovými kadeřníky a salóny krásy. Za každým produktem stojí ty nejvyspělejší technologie a hluboká znalost trhu a potřeb vlasových profesionálů i všech ostatních zákazníků.

Všechny produkty značky Alfaparf Milano se vyznačují tou nejvyšší kvalitou díky dlouhodobému výzkumu a certifikovaným inovacím. Jak již naznačuje jméno jedné z nejvýznamnějších módních metropolí na světě v jejím názvu, značka Alfaparf Milano je také zárukou sledování těch nejžhavějších trendů.

Chcete-li dopřát svým vlasům kvalitní péči a moderní úpravu v italském stylu, nemůžete sáhnout vedle, když si vyberete ze široké nabídky šamponů, kondicionérů, regeneračních masek, obnovujících sér, stylingových gelů, laků, vosků a dalších produktů značky Alfaparf Milano pro každou potřebu vašich vlasů. Alfaparf Milano, to je každodenní úsilí o to, aby vaše vlasy dostávaly jen to nejlepší. Ve spolupráci s vlasovými profesionály z celého světa.