Alfaparf Milano Style for You (S4U)sprej pro lesk

Alfaparf Milano Style for You (S4U) sprej pro lesk
Alfaparf Milano Style for You (S4U) sprej pro lesk
200 ml

Kód: ALF0688 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu Alfaparf Milano Style for You (S4U)
Vlastnosti

Popis:
Alfaparf Milano Style for You (S4U) sprej pro lesk vám nabízí styl, se kterým okouzlíte své okolí. Vaše vlasy zahalí nekonečným odstínem lesku a neuvěřitelným třpytem. I přesto však zanechá vlasy měkké a jemné. Po aplikaci spreje pro lesk špičkové značky Alfaparf Milano budou vaše kadeře sametově hebké na dotek, provoněné decentní vůní a vyzbrojené o neodolatelný lesk. Přitom nebudou splihlé ani slepené a vy si tak budete moci vytvarovat požadovaný účes kdykoli během dne.

Účinky:

  • vlasy zahalí nekonečným odstínem lesku a neuvěřitelným třpytem
  • vlasy zanechá měkké a jemné
  • provoní decentní vůní a zahalí sametovou hebkostí
  • je flexibilní

Složení:

  • komplex účinných látek – neuvěřitelně krásný lesk, sametová hebkost a flexibilita

Typ vlasů:
Vhodné pro všechny typy vlasů. Obzvláště vhodné pro vlasy matné a bez lesku.

Jak aplikovat:
Naneste sprej rovnoměrně po celé délce suchých vlasů.

Vlastnosti

Účinek
lesk a hebkost
Konzistence
sprej

O značce Alfaparf Milano

Když krása vyznává nový styl – Alfaparf Milano je profesionální vlasová kosmetika s pravou italskou vytříbeností. Pozitivní energie, nadšení a perfekcionismus se promítá do všeho, co značka vytváří. Produkty Alfaparf jsou tak kombinací zkušeností, kreativity a nezaměnitelného italského vkusu.

Vlasy jsou jejich vášní, posedlostí i životním přesvědčením. Vlasoví experti v Alfaparf se neberou příliš vážně, ale berou vážně to, co dělají. A tak se mohou pochlubit tím, že již přes 35 let pracují na všem sami – od počáteční receptury přes testování až po samotnou výrobu. A vše, co o kráse vlasů vědí, s vášní a obětavostí sdílí.

Produktová řada Alfaparf Semi di Lino vám nabídne řešení pro suché, zplihlé nebo poškozené vlasy, ale i znečištěnou vlasovou pokožku. Naprostým základem péče je pak šampon Alfaparf, který vaše kadeře připraví na další ošetření. A pokud svým vlasům chcete dopřát skutečně mimořádný zážitek, otestujte kolekci Alfaparf Keratin Therapy s keratinovým komplexem.

Recenze Alfaparf Milano Style for You (S4U)