Alfaparf Milano Semi di Lino Styling

pěna na vlasy střední zpevnění

Alfaparf Milano Semi di Lino Styling pěna na vlasy střední zpevnění
Alfaparf Milano Semi di Lino Styling pěna na vlasy střední zpevnění
250 ml

Kód: ALF1255 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Alfaparf Milano Semi di Lino Styling
250 ml

Popis produktu Alfaparf Milano Semi di Lino Styling

Popis:
Alfaparf Milano Semí Dí Líno Styling pěna na vlasy perfektně tvaruje vlasy, aniž by je zatížila. Vlasy jsou po použití tak přirozené. Žádné slepení nebo nežádoucí zatvrdnutí pramenů. Stylingová pěna Alfaparf Milano Semí Dí Líno Styling dodává rovným vlasům přirozenou texturu a u vlnitých vlasů podporuje tvorbu vln bez jejich zbytečného zatížení.

Účinky:

  • střední zpevnění
  • výjimečný lesk
  • hebkost
  • přirozený pohyb pramenů
  • zabraňuje krepatění

Složení:

  • multi-aktivní polymery a Panthenol - pečují o vlasy a dodávají jim výjimečný lesk

Typ vlasů:
Vhodné pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Naneste do vlhkých vlasů a upravte dle potřeby.

Vlastnosti

Konzistence
pěna

O značce Alfaparf Milano

Alfaparf Milano – profesionalita a italský styl ve vlasové péči. Alfaparf Milano je přední italská značka profesionálních vlasových produktů. Prostředky pro vlasovou péči, styling a barvy na vlasy vyvíjí již 30 let ve spolupráci s předními světovými kadeřníky a salóny krásy. Za každým produktem stojí ty nejvyspělejší technologie a hluboká znalost trhu a potřeb vlasových profesionálů i všech ostatních zákazníků.

Všechny produkty značky Alfaparf Milano se vyznačují tou nejvyšší kvalitou díky dlouhodobému výzkumu a certifikovaným inovacím. Jak již naznačuje jméno jedné z nejvýznamnějších módních metropolí na světě v jejím názvu, značka Alfaparf Milano je také zárukou sledování těch nejžhavějších trendů.

Chcete-li dopřát svým vlasům kvalitní péči a moderní úpravu v italském stylu, nemůžete sáhnout vedle, když si vyberete ze široké nabídky šamponů, kondicionérů, regeneračních masek, obnovujících sér, stylingových gelů, laků, vosků a dalších produktů značky Alfaparf Milano pro každou potřebu vašich vlasů. Alfaparf Milano, to je každodenní úsilí o to, aby vaše vlasy dostávaly jen to nejlepší. Ve spolupráci s vlasovými profesionály z celého světa.