Alfaparf Milano Semi di Lino Stylingpěna na vlasy střední zpevnění

Alfaparf Milano Semi di Lino Styling pěna na vlasy střední zpevnění
Alfaparf Milano Semi di Lino Styling pěna na vlasy střední zpevnění
250 ml

Kód: ALF1255 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Alfaparf Milano Semi di Lino Styling
Vlastnosti

Popis:
Alfaparf Milano Semí Dí Líno Styling pěna na vlasy perfektně tvaruje vlasy, aniž by je zatížila. Vlasy jsou po použití tak přirozené. Žádné slepení nebo nežádoucí zatvrdnutí pramenů. Stylingová pěna Alfaparf Milano Semí Dí Líno Styling dodává rovným vlasům přirozenou texturu a u vlnitých vlasů podporuje tvorbu vln bez jejich zbytečného zatížení.

Účinky:

  • střední zpevnění
  • výjimečný lesk
  • hebkost
  • přirozený pohyb pramenů
  • zabraňuje krepatění

Složení:

  • multi-aktivní polymery a Panthenol - pečují o vlasy a dodávají jim výjimečný lesk

Typ vlasů:
Vhodné pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Naneste do vlhkých vlasů a upravte dle potřeby.

Vlastnosti

Konzistence
pěna
Účinek
zpevnění
Stupeň fixace
střední fixace

O značce Alfaparf Milano

Když krása vyznává nový styl – Alfaparf Milano je profesionální vlasová kosmetika s pravou italskou vytříbeností. Pozitivní energie, nadšení a perfekcionismus se promítá do všeho, co značka vytváří. Produkty Alfaparf jsou tak kombinací zkušeností, kreativity a nezaměnitelného italského vkusu.

Vlasy jsou jejich vášní, posedlostí i životním přesvědčením. Vlasoví experti v Alfaparf se neberou příliš vážně, ale berou vážně to, co dělají. A tak se mohou pochlubit tím, že již přes 35 let pracují na všem sami – od počáteční receptury přes testování až po samotnou výrobu. A vše, co o kráse vlasů vědí, s vášní a obětavostí sdílí.

Produktová řada Alfaparf Semi di Lino vám nabídne řešení pro suché, zplihlé nebo poškozené vlasy, ale i znečištěnou vlasovou pokožku. Naprostým základem péče je pak šampon Alfaparf, který vaše kadeře připraví na další ošetření. A pokud svým vlasům chcete dopřát skutečně mimořádný zážitek, otestujte kolekci Alfaparf Keratin Therapy s keratinovým komplexem.

Recenze Alfaparf Milano Semi di Lino Styling