Alfaparf Milano Semi di Lino Stylinglak pro barvené vlasy

Alfaparf Milano Semi di Lino Styling lak pro barvené vlasy
Alfaparf Milano Semi di Lino Styling lak pro barvené vlasy
250 ml

Kód: ALF1237 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Alfaparf Milano Semi di Lino Styling
Vlastnosti

Popis:
Lak pro barvené vlasy Alfaparf Milano Semí Dí Líno Styling dobře zafixuje váš účes, ale neslepí ho. Lak na vlasy dodává účesu krásný lesk a oživuje tak jeho barvu. Lak na vlasy Alfaparf Milano Semí Dí Líno Styling je vyvinut přímo pro barvené vlasy a jejich specifické potřeby. Zapomeňte na ztvrdlé prameny vlasů po aplikaci laků na vlasy. Po aplikaci laku Alfaparf Milano Semí Dí Líno Styling zůstanou vaše vlasy hebké, lesklé a příjemné na dotek.

Účinky:

  • drží dlouhodobě stálý tvar účesu
  • chrání barvené vlasy před vlivem okolí
  • dodává vlasům lesk
  • zanechává vlasy hebké na dotek
  • neslepuje
  • nezatěžuje

Složení:

  • kombinace pryskyřice a silikonu - zahalí vlas jednotným a extra suchým štítem a dodá mu lesk bez zatížení

Typ vlasů:
Vhodné pro barvené vlasy.

Jak aplikovat:
Protřepejte a nastříkejte ze vzdálenosti cca 30 cm na celý účes nebo jen určité partie pro žádoucí zpevnění.

Vlastnosti

Účinek
fixace

O značce Alfaparf Milano

Když krása vyznává nový styl – Alfaparf Milano je profesionální vlasová kosmetika s pravou italskou vytříbeností. Pozitivní energie, nadšení a perfekcionismus se promítá do všeho, co značka vytváří. Produkty Alfaparf jsou tak kombinací zkušeností, kreativity a nezaměnitelného italského vkusu.

Vlasy jsou jejich vášní, posedlostí i životním přesvědčením. Vlasoví experti v Alfaparf se neberou příliš vážně, ale berou vážně to, co dělají. A tak se mohou pochlubit tím, že již přes 35 let pracují na všem sami – od počáteční receptury přes testování až po samotnou výrobu. A vše, co o kráse vlasů vědí, s vášní a obětavostí sdílí.

Produktová řada Alfaparf Semi di Lino vám nabídne řešení pro suché, zplihlé nebo poškozené vlasy, ale i znečištěnou vlasovou pokožku. Naprostým základem péče je pak šampon Alfaparf, který vaše kadeře připraví na další ošetření. A pokud svým vlasům chcete dopřát skutečně mimořádný zážitek, otestujte kolekci Alfaparf Keratin Therapy s keratinovým komplexem.

Recenze Alfaparf Milano Semi di Lino Styling