Alfaparf Milano Semi di Lino Scalp Care

energizující šampon proti padání vlasů

1×
Alfaparf Milano Semi di Lino Scalp Care energizující šampon proti padání vlasů
Alfaparf Milano Semi di Lino Scalp Care energizující šampon proti padání vlasů
250 ml

Kód: ALF1170 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Alfaparf Milano Semi di Lino Scalp Care
250 ml

Popis produktu Alfaparf Milano Semi di Lino Scalp Care

Popis:
Energetizující bezsulfátový šampon Alfaparf Milano Semí Dí Líno Scalp Care posiluje vlasy od kořínků, a tím účinně zabraňuje ztrátě jejich hustoty a nadměrnému vypadávání. Vyspělá technologie dodává komplex látek, které přináší vlasovým cibulkám potřebnou výživu, a tím je ozdraví a viditelně je zpevní. S posilujícím šamponem Alfaparf Milano Semí Dí Líno Scalp Care se výrazně omezí množství vypadlých vlasů po česání a vaše vlasy získají zpět svou krásnou hustotu a pevnost.

Účinky:

  • zabraňuje vypadávání vlasů
  • vlasy jsou silnější a pevnější
  • ozdravuje a regeneruje
  • posiluje od kořínků

Složení:

  • komplex účinných látek – posiluje vlasy od kořínků a zabraňuje jejich vypadávání

Typ vlasů:
Vhodné pro všechny typy vlasů, které trpí padáním a snížením hustoty.

Jak aplikovat:
Naneste na vlhké vlasy a šetrně masírujte pokožku hlavy, následně chvíli vyčkejte a opláchněte vlažnou vodou.

Vlastnosti

Typ vlasů
poškozené vlasy, řídnoucí vlasy a vypadávaní vlasů
Účinek
stimulace růstu vlasů

O značce Alfaparf Milano

Alfaparf Milano – profesionalita a italský styl ve vlasové péči. Alfaparf Milano je přední italská značka profesionálních vlasových produktů. Prostředky pro vlasovou péči, styling a barvy na vlasy vyvíjí již 30 let ve spolupráci s předními světovými kadeřníky a salóny krásy. Za každým produktem stojí ty nejvyspělejší technologie a hluboká znalost trhu a potřeb vlasových profesionálů i všech ostatních zákazníků.

Všechny produkty značky Alfaparf Milano se vyznačují tou nejvyšší kvalitou díky dlouhodobému výzkumu a certifikovaným inovacím. Jak již naznačuje jméno jedné z nejvýznamnějších módních metropolí na světě v jejím názvu, značka Alfaparf Milano je také zárukou sledování těch nejžhavějších trendů.

Chcete-li dopřát svým vlasům kvalitní péči a moderní úpravu v italském stylu, nemůžete sáhnout vedle, když si vyberete ze široké nabídky šamponů, kondicionérů, regeneračních masek, obnovujících sér, stylingových gelů, laků, vosků a dalších produktů značky Alfaparf Milano pro každou potřebu vašich vlasů. Alfaparf Milano, to je každodenní úsilí o to, aby vaše vlasy dostávaly jen to nejlepší. Ve spolupráci s vlasovými profesionály z celého světa.